Skvělá investiční příležitost - nabídka prodeje domu 859 m2

Skvělá investiční příležitost
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Bojiště č.p. 54, Červené Pečky
  • Velikost: 4+1 a větší, 859 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.11.2023
  • Cena: 9 700 000 Kč
  • Kontakt: Pavla Němečková
  • E-mail: pavla.nemeckova@re-max.cz
  • Telefon: 721844149

Investujte a Získejte Pravidelný Příjem: Toto je jedinečná příležitost k investici do stabilního příjmu! Nabízíme vám dvě nemovitosti na jednom pozemku v Červených Pečkách - Bojišti za atraktivní cenu 9.700.000,- Kč, která zahrnuje veškeré další realitní služby. Oba domy prošly kompletní rekonstrukcí a nacházejí se na rohovém pozemku s velkou zahradou. Investujte nyní a získejte dlouhodobý stabilní příjem z pronájmů! Větší Dům: Celkem 4 pokoje Dvoupodlažní s patrem Zastavěná plocha 102m² Užitná plocha 131m² Prostorná terasa (28m²) s výhledem Částečně podsklepený se vstupem ze dvora Menší Dům: Celková užitná plocha 58m² Ideální pro další bytovou jednotku, pronájem, podnikání, nebo pro rodinné příslušníky Vybavení s Vysokým Standardem: Rozvod studené a teplé vody Elektrický přívod 230 V (větší i menší dům) a 400 V (větší dům) Ústřední elektrické topení a podlahové topení ve větším domě Moderní elektrické vytápění v menším domě Oba domy jsou zateplené Odpad řešen septiky pro ekologický přístup a úsporu nákladů Velká Zahradní Oáza: Pozemek nabízí prostornou zahradu s množstvím možností pro rekreaci a zahrádkářství Poloha a Dostupnost: Slunná jižní expozice pro dostatek slunečního svitu Blízkost autobusové zastávky usnadňuje cestování pro obyvatele i potenciální nájemníky Kompletní infrastruktura a občanská vybavenost v dosahu Finanční Bezstarostnost: Nemovitost lze financovat hypotékou, a naši odborníci vám rádi pomohou s celým procesem. Cena 9.700.000,- Kč zahrnuje veškeré realitní služby, což zajišťuje bezproblémový průběh transakce. Tato nemovitost má nejen vysoký investiční potenciál, ale také velkou zahradu, což nabízí novým majitelům příležitost k vytvoření vlastního zeleného ráje. Pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Červené Pečky, prodej Červené Pečky, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Červené Pečky, dům Červené Pečky, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Červené Pečky od realitky, Bojiště č.p. 54 Červené Pečky, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Červené Pečky. Požadovaná cena nemovitosti je 9 700 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/skvela-investicni-prilezitost.

Pro více informací kontaktujte Pavla Němečková (makléř / RK), e-mail: pavla.nemeckova@re-max.cz, telefon: 721844149. Inzerát byl aktualizován dne 22.11.2023.

Fotogalerie: Skvělá investiční příležitost - prodej dům 4+1 a větší, 859 m2 Bojiště č.p. 54 Červené Pečky

Skvělá investiční příležitost 1 Skvělá investiční příležitost 2 Skvělá investiční příležitost 3