Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko - nabídka prodeje bytu 84 m2

Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Sukošan
  • Velikost: 2+1, 84 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.05.2018
  • Cena: 4 775 000 Kč
  • Kontakt: Emporia d.o.o. Zadar
  • E-mail: realestate@emporia.hr
  • Telefon: 0038523300000

Atraktivní apartmán se dvěma ložnicemi se nachází v přízemí budovy pouhých 40 metrů od moře v Sukosanu, nedaleko Zadaru. Byt se nachází v obytné budově s pouhými 5 apartmány. Budova je ve fázi výstavby a plánované dokončení je na jaře roku 2018. Byt se skládá z kuchyně s jídelnou, obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, koupelnou, chodbou a dvěma terasami. Byt má čistou užitnou plochu 82,2 m2 a má dvě parkovací místa před budovou. Vytápění a chlazení bude umožněno třemi klimatizačními jednotkami. Okna jsou PVC s markýzy a elektrickými žaluziemi a dveře jsou odolné proti vloupání. Na podlaze místnosti a obývacího pokoje budou stanoveny vysoce kvalitní parkety a v kuchyni a koupelně kvalitní keramické dlažby. Na terase bude skleněný plot. Byt se nachází v blízkosti krásné promenády u moře a písečné pláže, do centra je jen pár minut chůze. Největší přístav v Jaderském moři "Marina Dalmacija" je vzdálený jen 600 m od apartmánů. Sukošan je turistickou destinací s kvalitním ubytováním a kempy, jen 11 km od Zadaru. V Sukošanu je bezpočet restaurací, obchodů, plážových klubů, lékárny, pošty a vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou. Sukosanské pláže jsou bohaté na skály, čisté moře a staletí borovicové lesy. K dispozici jsou kempy, vily a apartmány, stejně jako krásné písečné a oblázkové pláže.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Sukošan, prodej Sukošan, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Sukošan, byt Sukošan, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Sukošan od realitky, Sukošan, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Sukošan. Požadovaná cena nemovitosti je 4 775 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/skvela-prilezitost-apartman-s-vyhledem-na-more-sukosan-chorvatsko.

Pro více informací kontaktujte Emporia d.o.o. Zadar (makléř / RK), e-mail: realestate@emporia.hr, telefon: 0038523300000. Inzerát byl aktualizován dne 12.05.2018.

Fotogalerie: Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko - prodej byt 2+1, 84 m2 Sukošan

Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko 1 Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko 2 Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko 3 Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko 4 Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko 5 Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko 6 Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko 7 Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko 8 Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko 9 Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko 10 Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko 11 Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko 12 Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko 13

Umístění na mapě: Skvělá příležitost, Apartmán s výhledem na moře, Sukošan, Chorvatsko - prodej byt 2+1, 84 m2 Sukošan