Cena:309 000 Euro Nabízíme k prodeji velmi pěkný, prostorný a moderně zařízený apartmán 3kk,66m2 s balkonem s přímým výhledem na moře a na bazén ve velice pěkném rezidenčním komplexu, který se nachází kousek od nádherné písečné pláže La Mata. Velice vhodná příležitost investice k pronájmu. vlastnictví: osobní Složení apartmánu: - Obývací pokoj spojen s kuchyňským koutem, sedací souprava, stůl, obývací stěna. Kuchyňská linka, sporák, varná deska, myčka, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, stůl+židle, - Jedna ložnice vybavena manželskou postelí, skřň, koupelna se sprchovým koutem, WC - Druhá ložnice vybavena dvěma postelemi, skříň, koupelna se sprchovým koutem, WC V případě zájmu volejte na +420605044251 nebo pište na profi-imoti@seznam.cz id:2162
Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Torrevieja, prodej Torrevieja, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Torrevieja, byt Torrevieja, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Torrevieja od realitky, Torrevieja, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Torrevieja. Požadovaná cena nemovitosti je 309 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/spanelsko-torrevieja-la-mata-3kk.
Pro více informací kontaktujte Eliška Kloz (makléř / RK), e-mail: profi-imoti@seznam.cz, telefon: 605044251. Inzerát byl aktualizován dne 16.07.2025.