Stavební pozemek pro stavbu až 3 rodinných domů v obci Lovečkovice - nabídka prodeje pozemku 5398 m2

Stavební pozemek pro stavbu až 3 rodinných domů v obci Lovečkovice
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Lovečkovice
  • Velikost: 5398 m2
  • Aktualizace inzerátu: 13.11.2023
  • Cena: 4 798 000 Kč
  • Kontakt: Jaroslava Moczerniuková
  • E-mail: wildjack@email.cz
  • Telefon: 735511436

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek pro stavbu až 3 rodinných domů v obci Lovečkovice. Lovečkovice jsou poměrně malá a klidná obec v Českém středohoří nedaleko Úštěku. Obec se nachází na náhorní plošině a je příjemně slunná a v dobrém klimatickém pásmu. Pozemek nabízí zajímavý dojezd do Ústí nad Labem cca 30 min, Děčína cca 30 min a Litoměřic 20 min. Pozemek je situován u hlavní komunikace nedaleko centra a je jihozápadní orientace. V příjemné dochozí vzdálenosti se nachází potraviny, mateřská školka, hospůdka i obecní úřad. V územním plánu je pozemek vyčleněn pro stavbu – plochy smíšené obytné – venkovské. Vzhledem k CHKO stavby musí respektovat okolní zástavbu. Počítejte s obdélníkovým půdorysem, sedlovou střechou, s jedním podlažím a obytným podkrovím. Zatím podmínka zastavovací studie. Na pozemku je studna. Skrz pozemek probíhá vodovodní připojení pro sousední objekt. Odkanalizovaní ČOV, případně veřejná kanalizace. Elektřina prochází na hranici pozemku.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Lovečkovice, prodej Lovečkovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Lovečkovice, pozemek Lovečkovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Lovečkovice bez realitky, Lovečkovice, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Lovečkovice. Požadovaná cena nemovitosti je 4 798 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/stavebni-pozemek-pro-stavbu-az-3-rodinnych-domu-v-obci-loveckovice.

Pro více informací kontaktujte Jaroslava Moczerniuková (soukromý inzerent), e-mail: wildjack@email.cz, telefon: 735511436. Inzerát byl aktualizován dne 13.11.2023.

Fotogalerie: Stavební pozemek pro stavbu až 3 rodinných domů v obci Lovečkovice - prodej pozemek 5398 m2 Lovečkovice

Stavební pozemek pro stavbu až 3 rodinných domů v obci Lovečkovice 1 Stavební pozemek pro stavbu až 3 rodinných domů v obci Lovečkovice 2 Stavební pozemek pro stavbu až 3 rodinných domů v obci Lovečkovice 3