stavební pozemek se základovou deskou - nabídka prodeje pozemku 1300 m2

stavební pozemek se základovou deskou
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Dřevěnice
  • Velikost: 1300 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.10.2020
  • Cena: 1 850 000 Kč
  • Kontakt: Josef Pospíšil
  • E-mail: josef.pospisilcz@gmail.com
  • Telefon: 702136004

Rodinné bydlení rychle a levně 2 km od Jičína v žádané lokalitě obce Dřevěnice na pozemku 1300 m2. Slunný, pěkný a čistý pozemek se prodává se zateplenou základovou deskou s plochou 158 m2 vč. zabudovaných inženýrských sítí (230/400V/ voda, odpady, kanalizace), která byla vybudována na základě schválené projektové dokumentace RD o ploše 137 m2 (typu dřevěný dům 1N.P.) a platného stavebního povolení. Na pozemku se dále nachází elektroměrový rozvaděč, vodoměrná šachta, pracovní chatka (4m2), přečerpávací stanice se zaústěním do veřejné kanalizace, kamenné podloží s textílií pod garáží a parkovacím přístřeškem. Plyn před pozemkem nevyužit. Příjezd na pozemek k základové desce, garáži a parkovacímu přístřešku z veřejně osvětlené komunikace po nově vybudované příjezdové cestě. Všechny správní a smluvní poplatky vč. vyjmutí ze ZPF, vynucená úřední legislativou jsou zaplaceny. Zhotovení RD na připravenou desku lze dokončit po převodu nemovitosti na nové majitele. Nabídka pouze pro vážné zájemce o klidné, tiché, zdravé bydlení a rekreaci v dosahu občanských vybaveností Jičína, Nové Paky. Výborná dostupnost za každého počasí. Pozemek není vázán žádným omezením. Cena k jednání s majitelem pozemku tel. +420702124300.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Dřevěnice, prodej Dřevěnice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Dřevěnice, pozemek Dřevěnice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Dřevěnice bez realitky, Dřevěnice, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Dřevěnice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 850 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/stavebni-pozemek-se-zakladovou-deskou.

Pro více informací kontaktujte Josef Pospíšil (soukromý inzerent), e-mail: josef.pospisilcz@gmail.com, telefon: 702136004. Inzerát byl aktualizován dne 06.10.2020.

Fotogalerie: stavební pozemek se základovou deskou - prodej pozemek 1300 m2 Dřevěnice

stavební pozemek se základovou deskou 1 stavební pozemek se základovou deskou 2 stavební pozemek se základovou deskou 3 stavební pozemek se základovou deskou 4

Umístění na mapě: stavební pozemek se základovou deskou - prodej pozemek 1300 m2 Dřevěnice