Stavební pozemek u Slapské přehrady - nabídka prodeje pozemku 2212 m2

Stavební pozemek u Slapské přehrady
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Hříměždice
  • Velikost: 2212 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.11.2023
  • Cena: 3 000 000 Kč
  • Kontakt: Pavla Němečková
  • E-mail: pavla.nemeckova@re-max.cz
  • Telefon: 721844149

Slunný a Klidný Ráj poblíž Slapské Přehrady - Dva Pozemky s Možností Výstavby Unikátní klidné místo poblíž Slapské přehrady Pozemky: Pozemek č. 941/36: 800 m² Pozemek č. 941/32: 1412 m² Možnost Stavby: Městský úřad Dobříš potvrdil možnost stavby na pozemku č. 941/36 o velikosti 800 m². Pro potenciální zájemce je již k dispozici projektová dokumentace na stavbu domu. Parametry Stavby: Maximálně 2 nadzemní podlaží + podkroví pro bydlení Koeficient maximálního využití: zastavěná plocha staveb 40 %, zpevněné plochy 20 % Nezpevněné plochy minimálně 40 % z plochy souvisejících pozemků Druhý Pozemek: Pozemek č. 941/32 lze využít jako zahradu nebo nezpevněnou část s přírodním ohraničením (živý plot). Dostupnost Elektrické Energie: Elektřina je k dispozici pouhých pár metrů od hranice pozemku. Důležité Informace: Pozemky se prodávají současně, nelze je rozdělit. Nejbližší občanská vybavenost: 2 km do Nečína (obchod, pošta, základní škola, mateřská škola, lékař) nebo 15 minut jízdy autem do Dobříše (14 km). Financování: S financováním vám rádi pomůžeme. Naši specialisté zajišťují kupujícím nejvýhodnější hypotéky na trhu. Toto je jedinečná příležitost pro ty, kteří hledají klidné místo k bydlení nebo rekreaci poblíž Slapské přehrady. Projděte si projektovou dokumentaci a promyslete možnosti, jak využít tuto plochu. Pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Toto slunné a klidné místo nabízí možnost vytvořit si vlastní ráj v přírodě.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Hříměždice, prodej Hříměždice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Hříměždice, pozemek Hříměždice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Hříměždice od realitky, Hříměždice, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Hříměždice. Požadovaná cena nemovitosti je 3 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/stavebni-pozemek-u-slapske-prehrady.

Pro více informací kontaktujte Pavla Němečková (makléř / RK), e-mail: pavla.nemeckova@re-max.cz, telefon: 721844149. Inzerát byl aktualizován dne 22.11.2023.

Fotogalerie: Stavební pozemek u Slapské přehrady - prodej pozemek 2212 m2 Hříměždice

Stavební pozemek u Slapské přehrady 1 Stavební pozemek u Slapské přehrady 2 Stavební pozemek u Slapské přehrady 3