Stavební pozemek v Medlovicích - nabídka prodeje pozemku 566 m2

Stavební pozemek v Medlovicích
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Medlovice, Medlovice
  • Velikost: 566 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.04.2023
  • Cena: 2 422 480 Kč
  • Kontakt: Vladimír Prokop
  • E-mail: prokop.vladimir@centrum.cz
  • Telefon: 777575654

Nabízíme k prodeji 8 zasíťovaných, stavebních pozemků o výměře 566-1206 m2, které jsou situované v obci Medlovice, okres Vyškov. V dané lokalitě se nachází inženýrské sítě (IS) a komunikace. IS obsahují (vodovodní řád, kanalizace dešťová a splašková, rozvody NN, veřejné osvětlení, optické rozvody pro internet). Každý stavební pozemek má již zbudovanou přípojku na dešťovou a splaškovou kanalizaci, rezervovaný příkon pro RD 3x25A. Pozemky jsou určeny k výstavbě samostatně stojících rodinných domů. Maximální zastavěnost stavebního pozemku je 45%. Dle platného územního plánu (UP) se jedná o stavební pozemky bez regulativu. Nachází se v klidné části obce, v krásném přírodním prostředí. Uzavřená část lokality, je zde tedy záruka klidného bydlení uprostřed přírody s krásným výhledem do okolní krajiny. Obec Medlovice se nachází 8 km od Vyškova, nedaleko sjezdu a na D1, 38 km od Brna. Díky své výborné dostupnosti do obou měst, je tak obec ideální místo na bydlení.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Medlovice, prodej Medlovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Medlovice, pozemek Medlovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Medlovice bez realitky, Medlovice Medlovice, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Medlovice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 422 480 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/stavebni-pozemek-v-medlovicich.

Pro více informací kontaktujte Vladimír Prokop (soukromý inzerent), e-mail: prokop.vladimir@centrum.cz, telefon: 777575654. Inzerát byl aktualizován dne 12.04.2023.

Fotogalerie: Stavební pozemek v Medlovicích - prodej pozemek 566 m2 Medlovice Medlovice

Stavební pozemek v Medlovicích 1 Stavební pozemek v Medlovicích 2 Stavební pozemek v Medlovicích 3 Stavební pozemek v Medlovicích 4 Stavební pozemek v Medlovicích 5 Stavební pozemek v Medlovicích 6 Stavební pozemek v Medlovicích 7 Stavební pozemek v Medlovicích 8 Stavební pozemek v Medlovicích 9 Stavební pozemek v Medlovicích 10 Stavební pozemek v Medlovicích 11