Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 47 m2

Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Bulharsko, Ravda
  • Velikost: 47 m2
  • Aktualizace inzerátu: 15.01.2019
  • Cena: 890 000 Kč
  • Kontakt: Tatana Jaramova
  • E-mail: tandela@seznam.cz
  • Telefon: +359885355385

Nabízí se studio u Černého moře v Bulharsku v kopmlexu Omega Resort Ravda. Komplex se nachází 150m od pláže, v klidné ulici, na vdálenost pěší chůze od centra, obchodů, restaurací, autobus. zastávky. Celková plocha apartmánu je 47m2 a nachází se ve 3.patře. Apartmán je rozdělen na obývací pokoj s kuchyní a samostatnou ložnicí oddelenou od obývacího pokoje skleněnými posuvnými dveřmi, koupelnu a WC a terasu. Apartmán se prodává kompletně vybavený. V komplexu se nachází dvůr se zahradou, bazén, dětský koutek, celoroční bezpečnostní ochrana a parkoviště. Jestliže jste majitelem apartmánu máte možnost využít fitnesu, bazénu, SPA centra, prádelny aj. bezplatně. Roční poplatek za údržbu je 9 Eur za m2 na rok. Cena apartmánu je 34000 Eur. V případě uzavření smlouvy o prodeji, hradíme veškeré náklady spojené s dopravou do Bulharska pro 1os./2-3 noci. Nabízíme Vám plnou právní výpomoc a ověření zatížení majetku. Pomoc při zařizování partmánu a kompletní pomoc při vyskytnutí případných problémů a otázek týkajících se apartmánu.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Bulharsko, Ravda, prodej Bulharsko, Ravda, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Bulharsko, Ravda, rekreační Bulharsko, Ravda, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Bulharsko, Ravda od realitky, Bulharsko, Ravda, rekreační od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Bulharsko, Ravda. Požadovaná cena nemovitosti je 890 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/studio-bulharsko-komplex-omega-resort-ravda.

Pro více informací kontaktujte Tatana Jaramova (makléř / RK), e-mail: tandela@seznam.cz, telefon: +359885355385. Inzerát byl aktualizován dne 15.01.2019.

Fotogalerie: Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda - prodej rekreační 47 m2 Bulharsko, Ravda

Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 1 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 2 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 3 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 4 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 5 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 6 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 7 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 8 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 9 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 10 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 11 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 12 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 13 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 14 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 15 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 16 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 17 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 18 Studio, Bulharsko,Komplex Omega Resort Ravda 19