Svatá Kateřina - nabídka prodeje domu 3730 m2

Svatá Kateřina
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Svatá Kateřina, Rozvadov
  • Velikost: 4+1 a větší, 3730 m2
  • Aktualizace inzerátu: 07.02.2020
  • Cena: 14 000 000 Kč
  • Kontakt: Ivana Kliková
  • E-mail: karelhart@balkony.cz
  • Telefon: 608 609 560

Předmětem prodeje je dům pro rodinnou rekreaci a bydlení, která svým charakterem připomíná dům rodinný. Jedná se o citlivě zrekonstruovanou faru z 18. století, v roce 2007 byla kompletně zrekonstruována spolu s provedením obytných podkroví. V současné době slouží k ubytování pro rodinnou rekreaci. Je částečně podsklepená, v 1. NP se nachází luxusní byt 3+1 s krbem, velkou terasou a Jacuzzi. 1.podkroví dva apartmány s vlastním kuchyňským koutem o dispozici 2+kk a 3+kk se sociálním zařízením s vanou, sprchovým koutem, 2xWC a bidetem s nádherným výhledem do panenské přírody a ve 2.podkroví dva pokoje, každý s pěti lůžky a společnou koupelnou a WC se vstupem z chodby. V 1. np se dále nachází společenská místnost s barem, vlastním výčepem a krbem s grillem. V domě je k dispozici celkem 8x WC, 2x bidet, 4x sprchový kout, 2x vana, 4x kuchyň nebo kuchyňský kout. Příslušenství stavby tvoří objekt stáje, který byl zrekonstruován spolu s hlavní stavbou v roce 2007. V současné době se zde nachází sauna sochlazovacím bazénem a odpočinkovou místností, stání pro koně, sklad krmiva a místnost pro uskladnění sedel a postrojů. Celé podkroví nad objektem je připraveno k vestavbě další obytné jednotky min. 2kk. Ke stavbě přiléhá zastřešené posezení s grillem. Dále se na zahradě nachází luxusní , zastřešený, osvětlený, kompozitní bazén se slanou vodou a perličkovou koupelí. Veškeré doklady k rekonstrukci v hodnotě 16 000 000,- CZK k dispozici. Celková výměra pozemku 3730m2. Na pozemku se dále nachází další stará, podsklepená základová deska s číslem popisným. Nemovitost leží v jižní okrajové části obce v zástavbě rodinných domů, naproti místnímu kostelu. Je přístupná ze zpevněné komunikace, připojená na elektropřípojku, vytápění ústřední s plynový kotlem, zdrojem vody je vlastní vrtaná studna, odkanalizování je provedeno do vlastní ČOV, RD je připojen na vlastní nádrž na P-B. Obec Rozvadov leží na silnici č. 605 ve směru hraniční přechod Rozvadov - Bor a v těsné blízkosti dálnice D5 ve směru Rozvadov - Praha, ve vzdálenosti cca 26.0 km od bývalého okresního města Tachov. V místě jsou obchod s potravinami, obecní úřad, základní škola (1. stupeň), mateřská škola. Lékař a základní prodejní síť a síť služeb jsou v obci Přimda ve vzdálenosti cca 10.0 km. Dopravní dostupnost obce je zajišťována autobusovými spoji.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Rozvadov, prodej Rozvadov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Rozvadov, dům Rozvadov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Rozvadov bez realitky, Svatá Kateřina Rozvadov, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Rozvadov. Požadovaná cena nemovitosti je 14 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/svata-katerina.

Pro více informací kontaktujte Ivana Kliková (soukromý inzerent), e-mail: karelhart@balkony.cz, telefon: 608 609 560. Inzerát byl aktualizován dne 07.02.2020.

Fotogalerie: Svatá Kateřina - prodej dům 4+1 a větší, 3730 m2 Svatá Kateřina Rozvadov

Svatá Kateřina 1 Svatá Kateřina 2 Svatá Kateřina 3 Svatá Kateřina 4 Svatá Kateřina 5 Svatá Kateřina 6 Svatá Kateřina 7 Svatá Kateřina 8 Svatá Kateřina 9 Svatá Kateřina 10 Svatá Kateřina 11