Těstoviny továrna na prodej, vyrobené v Itálii vůdce - nabídka prodeje domu 400 m2

Těstoviny továrna na prodej, vyrobené v Itálii vůdce
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Pavia
  • Velikost: 4+1 a větší, 400 m2
  • Aktualizace inzerátu: 28.05.2019
  • Cena: 23 255 100 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

V severní Itálii, jižně od Milána a poblíž města Pavia, továrna na výrobu těstovin, vůdce vyrobené v Itálii, ve výrobě čerstvých těstovin a suchých těstovin, přes zpracování řemeslníků pro vysoce kvalitní organické a gastronomické výrobky. Oblast důležitosti budovy je velmi dostupná, s dostatečným parkováním, a měří 5000 metrů čtverečních. Budova, na dvou nadzemních podlažích o celkové rozloze 400 m2, má v přízemí výrobní laboratoř a malý domek. V horním patře další dům. Okolní venkovní prostor je udržován jako osázený uzavřený park s malým jezírkem uprostřed. Lze postavit asi 3000 metrů čtverečních parku. Laboratoř je vybavena strojním zařízením v souladu s EHS. Všechny prostory budovy jsou v dokonalých stavebních podmínkách vybaveny interními a externími obvodovými poplašnými systémy. Spolu s továrnou na těstoviny je možné prodávat činnost rafinované moderní restaurace o rozloze 240 metrů čtverečních, která se nachází v zálivu Tigullio, v provincii Janov, ve známém turistickém přístavu. Restaurace je vybavena nejmodernějším vybavením, jako je indukční vařič, tryskací chladič, trouba, chladničky, ledničky a další. Venku je venkovní plocha o rozloze 100 metrů čtverečních, všechny pokoje jsou vybaveny kamerovým systémem.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Italia, Pavia, prodej Italia, Pavia, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Pavia, dům Italia, Pavia, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Italia, Pavia od realitky, Italia, Pavia, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Italia, Pavia. Požadovaná cena nemovitosti je 23 255 100 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/testoviny-tovarna-na-prodej-vyrobene-v-italii-vudce.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 28.05.2019.

Fotogalerie: Těstoviny továrna na prodej, vyrobené v Itálii vůdce - prodej dům 4+1 a větší, 400 m2 Italia, Pavia

Těstoviny továrna na prodej, vyrobené v Itálii vůdce 1 Těstoviny továrna na prodej, vyrobené v Itálii vůdce 2 Těstoviny továrna na prodej, vyrobené v Itálii vůdce 3 Těstoviny továrna na prodej, vyrobené v Itálii vůdce 4 Těstoviny továrna na prodej, vyrobené v Itálii vůdce 5 Těstoviny továrna na prodej, vyrobené v Itálii vůdce 6