Učebna, školící, jednací nebo konferenční místnost k pronájmu. - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 28 m2

Učebna, školící, jednací nebo konferenční místnost k pronájmu.
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Srbská, Brno
  • Velikost: 28 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.09.2020
  • Cena: 100 Kč
  • Kontakt: Miloš Kocian
  • E-mail: info@kocianreality.cz
  • Telefon: 603528515

Pronájem moderně vybavené místnosti o velikosti 28 m2 vhodné pro účely školení, učebny, obchodního jednání, konferencí apod. Pronájem je možný krátkodobý (hodinový), periodický. Podle účelu pronájmu je místnost vhodná pro 10-12 osob a je vybavena nábytkem, wifi internetem, tabulí. Ceník: 1. hodina 300 Kč, 2. hodina 100 Kč, každá další hodina 100 Kč, 1/2 dne 500 Kč a celý den 800 Kč.Cenu pronájmu lze dohodnout i individuálně. Místnost lze využívat 24 hodin denně. V budově si lze pronajmout i kancelář 14 m2 za 3800 Kč/měs. vč. služeb + DPH. Budova se nachází v sousedství technologického parku v Králově Poli s výbornou dopravní dostupností (MHD do 100 m) a bezproblémovým parkováním a restaurací v blízkosti budovy. Majitelem nebyl zatím předložen PENB, uvádíme tř. G. Neplatíte provizi RK.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Brno, pronájem Brno, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Brno, komerční Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Brno od realitky, Srbská Brno, komerční od makléře nebo RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 100 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/ucebna-skolici-jednaci-nebo-konferencni-mistnost-k-pronajmu.

Pro více informací kontaktujte Miloš Kocian (makléř / RK), e-mail: info@kocianreality.cz, telefon: 603528515. Inzerát byl aktualizován dne 22.09.2020.

Fotogalerie: Učebna, školící, jednací nebo konferenční místnost k pronájmu. - pronájem komerční 28 m2 Srbská Brno

Učebna, školící, jednací nebo konferenční místnost k pronájmu. 1 Učebna, školící, jednací nebo konferenční místnost k pronájmu. 2 Učebna, školící, jednací nebo konferenční místnost k pronájmu. 3 Učebna, školící, jednací nebo konferenční místnost k pronájmu. 4 Učebna, školící, jednací nebo konferenční místnost k pronájmu. 5 Učebna, školící, jednací nebo konferenční místnost k pronájmu. 6