V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace - nabídka prodeje komerční nemovitosti 1985 m2

V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Modena
  • Velikost: 4+1 a větší, 1985 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.02.2017
  • Cena: 27 017 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

Uvnitř historickém centru malého turistického městečka, který se nachází v blízkosti nejoblíbenějších lyžařských středisek v horách Toskánsko a Emilia, na prodej nemovitostí komplexu, vnímavé struktury, rekreační, komerční a rezidenční. Hlavní budova se skládá ze čtyř úrovní nad zemí a suterénu, že je v dobrém stavu a ve středové poloze zastavěná plocha, 70 km od Modeny, Lucca a Pistoia, a pár minut od lyžařských vleků v Consorzio Monte Cimone , Ve spodním patře se nachází v místnosti používané jako taneční sál a diskotéka, pro celkem 635 metrů čtverečních, kompletní s pokoji, služby, bary a technické místnosti pod. Z prvního patra do třetího patra se skládá z kina, celkem 580 metrů čtverečních, kompletní se všemi nábytek, vybavení pokojů, služeb a kabinových kompletní projekční technikou. Přístupná z boční ulice, se nachází prostor pro restauraci 465 m², který se nachází ve druhém patře níže, kompletní s kuchyní, koupelnou a terasou. Někteří místní rezidenční, celkem 250 metrů čtverečních, jsou umístěny nahoře. Sklad 50 metrů čtverečních je v suterénu. Celý objekt je zdarma a je k dispozici, a je prodáván s nábytkem za atraktivní cenu, vzhledem k možnému využití stávajícího prostoru a turistického potenciálu území.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Italia, Modena, prodej Italia, Modena, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Modena, komerční Italia, Modena, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Italia, Modena od realitky, Italia, Modena, komerční od makléře nebo RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Italia, Modena. Požadovaná cena nemovitosti je 27 017 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/v-italii-komercni-a-rezidencni-komplex-kino-diskoteka-restaurace.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 22.02.2017.

Fotogalerie: V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace - prodej komerční 4+1 a větší, 1985 m2 Italia, Modena

V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace 1 V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace 2 V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace 3 V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace 4 V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace 5 V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace 6 V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace 7 V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace 8 V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace 9 V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace 10 V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace 11 V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace 12 V Itálii, komerční a rezidenční komplex, kino, diskotéka, restaurace 13