V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. - nabídka prodeje domu 660 m2

V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila.
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Ceriale (SV)
  • Velikost: 4+1 a větší, 660 m2
  • Aktualizace inzerátu: 14.01.2019
  • Cena: 24 789 982 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

V severní Itálii, 700 metrů od pláže Ligurského moře a malebné oblasti, na prodej krásné vile 660 metrů čtverečních celkové čisté podlahové plochy ve vysoce rafinované a dobře udržovaná zahrada cca 2000. Vysoký technologický modernost z technických zařízení, panoramatický výhled moře, strategická poloha a dobrá dostupnost v klidné a ne izolované oblasti, aby nemovitost perfektní rezidenční ubytování. Hlavní budova, na dvou podlažích nad zemí a dalším suterénu, má verandy, terasy s výhledem na moře a obvodový chodník. V suterénu sklady, sklady jsou umístěny, kotelnu, garáž pro čtyři auta, koupelny a skladovací prostory, v celkové výši 180 metrů čtverečních v přízemí, celkem 260 metrů čtverečních, je mramorové schodiště do přístup do horního patra a dva apartmány. V horním patře, v celkové výši přibližně 220 čtverec, budete najít byt, obloukový veranda a střešní terasu o velikosti cca 45. Objekt je vybaven klimatizací, fotovoltaické elektrárny, solární ohřev vody, alarm, videotelefon a kamerovým systémem. Zahrada, která má cenné botanické druhy s dobrou nosností a zralostí, je rozdělena do různých oblastí environmentálního a kulturního využití, což zvyšuje kvalitu obytné funkce budovy. Na zahradě se nacházejí automatické zavlažovací systémy, cisterny, noční osvětlení, fontány, rybník a pec na dřevo.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Ceriale (SV), prodej Ceriale (SV), prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Ceriale (SV), dům Ceriale (SV), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Ceriale (SV) od realitky, Ceriale (SV), dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Ceriale (SV). Požadovaná cena nemovitosti je 24 789 982 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/v-italii-na-pobrezi-ligurie-s-vyhledem-na-more-je-krasna-vila.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 14.01.2019.

Fotogalerie: V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. - prodej dům 4+1 a větší, 660 m2 Ceriale (SV)

V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. 1 V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. 2 V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. 3 V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. 4 V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. 5 V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. 6 V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. 7 V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. 8 V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. 9 V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. 10 V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. 11 V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. 12 V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. 13 V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. 14

Umístění na mapě: V Itálii na pobřeží Ligurie s výhledem na moře je krásná vila. - prodej dům 4+1 a větší, 660 m2 Ceriale (SV)