V Itálii, region Marche v Pesaro vily. - nabídka prodeje domu 460 m2

V Itálii, region Marche v Pesaro vily.
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Marche, Pesaro
  • Velikost: 4+1 a větší, 460 m2
  • Aktualizace inzerátu: 30.05.2017
  • Cena: 19 826 250 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

Ve střední Itálii, deset minut od centra města Pesaro a nejkrásnějších pláží na pobřeží Jaderského moře a je obklopen krásnou krajinu typického středomořského zemědělství na prodej krásné vile v m² Zahrada 2000 Dům, 460 metrů čtverečních celkem, se dělí na dvou podlažích plus suterén s technické místnosti a garáže. Tato oblast je velmi dobře přístupný a tiché. V přízemí jsou umístěny velká kuchyň, jídelna, velký obývací pokoj s mramorovým krbem, ložnice, koupelna a šatna. Pohled schodiště vede do horního patra, které má čtyři ložnice, tři koupelny. Hlavní ložnice má místnost sloužící jako skříň a velkou koupelnou s jacuzzi a sprchovým koutem s turecké lázně. V suterénu je rozdělen do funkčních oblastí pro domácí, prádelna, nemocnice elektrických polí a schopnost vytvářet sklep. Celý dům je vybaven centrální vysavače systému v každém pokoji, klimatizace (za tepla / za studena), a dvojitého systému vytápění se dvěma nezávislými řídícími jednotkami, které slouží dvou rovin, resp. Vše ve vesmíru je řízena automatickým zavlažovacím systémem.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Italia, Marche, Pesaro, prodej Italia, Marche, Pesaro, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Marche, Pesaro, dům Italia, Marche, Pesaro, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Italia, Marche, Pesaro od realitky, Italia, Marche, Pesaro, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Italia, Marche, Pesaro. Požadovaná cena nemovitosti je 19 826 250 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/v-italii-region-marche-v-pesaro-vily.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 30.05.2017.

Fotogalerie: V Itálii, region Marche v Pesaro vily. - prodej dům 4+1 a větší, 460 m2 Italia, Marche, Pesaro

V Itálii, region Marche v Pesaro vily. 1 V Itálii, region Marche v Pesaro vily. 2 V Itálii, region Marche v Pesaro vily. 3 V Itálii, region Marche v Pesaro vily. 4 V Itálii, region Marche v Pesaro vily. 5 V Itálii, region Marche v Pesaro vily. 6 V Itálii, region Marche v Pesaro vily. 7 V Itálii, region Marche v Pesaro vily. 8 V Itálii, region Marche v Pesaro vily. 9 V Itálii, region Marche v Pesaro vily. 10

Umístění na mapě: V Itálii, region Marche v Pesaro vily. - prodej dům 4+1 a větší, 460 m2 Italia, Marche, Pesaro