V Itálii, v blízkosti jezera Maggiore a milánské vily. - nabídka prodeje domu 350 m2

V Itálii, v blízkosti jezera Maggiore a milánské vily.
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Besozzo
  • Velikost: 4+1 a větší, 350 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.01.2018
  • Cena: 2 158 721 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

V severní Itálii, s výhledem na jezero Maggiore av panoramatické oblasti, se nachází nádherná vila na prodej půl hodiny od mezinárodního letiště v Miláně Malpensa a hodinu od městských center Milána a Lugana (Švýcarsko). Budova s prostornými terasami a panoramatickými verandami je rozdělena na tři úrovně, a to celkem 350 m2 užitečné podlahové plochy, se dvěma kuchyní, pěti koupelnami a šesti ložnicemi. Zejména v přízemí jsou: obývací pokoj s jídelnou, velkou kuchyní, dvěma ložnicemi, koupelnou a velkou terasou. Nahoře jsou: dvě ložnice s koupelnou, jedna dvoulůžková ložnice s koupelnou a velká terasa. V suterénu se nachází: velká a světlá hospůdka s krbem, kuchyň, pokoj pro hosty, sklep, kotelna, prádelna a dvě koupelny. Dvojitá krabice, vybavená automatickou uzávěrou, je umístěna před velkým manévrovacím prostorem, který vede k pohodlné bráně. Venkovní veranda vede k bazénu o šířce 100 m2. Zahrada, dobře udržovaná a vysazená cennými botanickými druhy, měří 1200 m2 a má zavlažovací a osvětlovací systémy. Kvalitní technické vybavení, luxusní materiály, vynikající dopravní dostupnost pro pěší.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Italia, Besozzo, prodej Italia, Besozzo, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Besozzo, dům Italia, Besozzo, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Italia, Besozzo od realitky, Italia, Besozzo, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Italia, Besozzo. Požadovaná cena nemovitosti je 2 158 721 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/v-italii-v-blizkosti-jezera-maggiore-a-milanske-vily.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 12.01.2018.

Fotogalerie: V Itálii, v blízkosti jezera Maggiore a milánské vily. - prodej dům 4+1 a větší, 350 m2 Italia, Besozzo

V Itálii, v blízkosti jezera Maggiore a milánské vily. 1 V Itálii, v blízkosti jezera Maggiore a milánské vily. 2 V Itálii, v blízkosti jezera Maggiore a milánské vily. 3 V Itálii, v blízkosti jezera Maggiore a milánské vily. 4 V Itálii, v blízkosti jezera Maggiore a milánské vily. 5 V Itálii, v blízkosti jezera Maggiore a milánské vily. 6 V Itálii, v blízkosti jezera Maggiore a milánské vily. 7 V Itálii, v blízkosti jezera Maggiore a milánské vily. 8

Umístění na mapě: V Itálii, v blízkosti jezera Maggiore a milánské vily. - prodej dům 4+1 a větší, 350 m2 Italia, Besozzo