V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. - nabídka prodeje domu 400 m2

V Itálii, v Gubbio, panství u jezera.
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Gubbio
  • Velikost: 4+1 a větší, 400 m2
  • Aktualizace inzerátu: 27.08.2017
  • Cena: 16 693 760 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

Ve střední Itálii, v Umbrii, nejbohatší italském regionu měst umění, historie a přírodních oblastí ekologické hodnoty, k prodeji ve velké usedlosti nedaleko města Gubbio. Pozůstalost není daleko od městských center Perugie, Assisi, Orvieto a Spoleto. Areál nemovitosti měří 46 hektarů s hranicí na břehu jezera Valfabbrica. Pozemek se nachází ve výšce 500 m. , Jsou z velké části pěstovány v olivových hájech a částečně v houbách produktivních lesů. Zámecký dům o rozloze 400 m2 na dvou úrovních byl nedávno realizován s antiseismickými kritérii, vzácnými materiály a špičkovými technologickými zařízeními. Budova obklopená podlahovou plochou 1100 m² je velmi dostupná a nachází se ve vyvýšeném prostoru s nádherným výhledem na okolní agrární krajinu. V přízemí se nachází velký sklep, dva pokoje, laboratoř, koupelna, garáž. V nejvyšším patře se nachází obývací pokoj o rozloze 80m2, tři ložnice, tři koupelny a velká dobře vybavená kuchyň. Všechna prostředí se vyznačují mramorem, vzácnými materiály a dekorativními artefakty umělecké hodnoty. Jedinečný objekt pro vynikající stavební podmínky a prostředí bohaté na přírodní zdroje.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Italia, Gubbio, prodej Italia, Gubbio, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Gubbio, dům Italia, Gubbio, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Italia, Gubbio od realitky, Italia, Gubbio, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Italia, Gubbio. Požadovaná cena nemovitosti je 16 693 760 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/v-italii-v-gubbio-panstvi-u-jezera.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 27.08.2017.

Fotogalerie: V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. - prodej dům 4+1 a větší, 400 m2 Italia, Gubbio

V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. 1 V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. 2 V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. 3 V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. 4 V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. 5 V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. 6 V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. 7 V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. 8 V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. 9 V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. 10 V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. 11 V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. 12 V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. 13 V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. 14

Umístění na mapě: V Itálii, v Gubbio, panství u jezera. - prodej dům 4+1 a větší, 400 m2 Italia, Gubbio