V Itálii v Římě na prodej 4 obchodní činnosti - nabídka prodeje komerční nemovitosti 80 m2

V Itálii v Římě na prodej 4 obchodní činnosti
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Roma
  • Velikost: 2+kk, 80 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.12.2019
  • Cena: 7 406 228 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

Ve střední Itálii se v nejdůležitější historické oblasti Říma prodávají čtyři činnosti, tři prodávají elektronické cigarety s inhalačními tekutinami a jejich spotřebními složkami a jeden z mobilních telefonů nízkonákladové společnosti Vodafone (ho.mobile). , Společnost, vlastník komerčních aktivit, je prodávána se všemi vládními povoleními a oprávněními, která regulují tento sektor (AAMS: Autonomous Administration of State Monopolies). Prodejní obchody se konají s pravidelnou nájemní smlouvou. První se nachází na důležité ulici ve čtvrti Testaccio, pár minut od historických oblastí Cirkus Maximus a Trastevere. Druhý obchod se nachází v exkluzivní a elegantní čtvrti Parioli v Viale Regina Margherita. Třetí a čtvrtý obchod, jeden vždy věnovaný prodeji e-cig, zatímco druhý se zabývá nabídkou mobilních telefonních služeb, asistencí a oprav smartphonů, zasílání balíků a dalších služeb, se nachází v centrální a moderní čtvrti EUR. , pár kroků od Palasportu a od vchodů do římského metra. Společně sdílejí stejnou místnost, ale mají samostatné vchody, aby označili rozdíl v produktech. Strategická poloha čtyř prodejních míst v administrativním a turistickém centru nejdůležitějšího a nejlidnatějšího města Itálie představuje základní kvalitu, zatímco kategorie produktů spojené s elektronickými cigaretami a poskytování služeb pro mobilní telefonii jsou zajistit budoucí obchodní úspěch.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Italia, Roma, prodej Italia, Roma, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Roma, komerční Italia, Roma, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Italia, Roma od realitky, Italia, Roma, komerční od makléře nebo RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Italia, Roma. Požadovaná cena nemovitosti je 7 406 228 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/v-italii-v-rime-na-prodej-4-obchodni-cinnosti.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 06.12.2019.

Fotogalerie: V Itálii v Římě na prodej 4 obchodní činnosti - prodej komerční 2+kk, 80 m2 Italia, Roma

V Itálii v Římě na prodej 4 obchodní činnosti 1 V Itálii v Římě na prodej 4 obchodní činnosti 2 V Itálii v Římě na prodej 4 obchodní činnosti 3