V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella - nabídka prodeje domu 300 m2

V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Isola Albarella
  • Velikost: 4+1 a větší, 300 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.10.2019
  • Cena: 32 774 400 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

Nedaleko Benátek, na ostrově v benátské laguně, na prodej rafinovaná a okouzlující vila 300 metrů čtverečních kryté plochy a 1 450 metrů čtverečních zahrady. Ostrov Albarella, jeden z nejlépe vybavených a dostupných veřejných a soukromých dopravních prostředků, je vybaven přístavem, golfovými hřišti, různými námořními a sportovními zařízeními, hotely a moderními turistickými zařízeními. Dům se v přízemí skládá z velkého obývacího pokoje, otevřené kuchyně a jídelny, TV místnosti, čtyř ložnic, čtyř koupelen, malé servisní místnosti s koupelnou, spíž a topení. V prvním patře se nachází dvoulůžkový pokoj s koupelnou. Venku je vestavěná kuchyňská linka s umyvadlem, plynový sporák a úložné prostory. Sousední je malá prádelna. Dům má výhled do zahrady s terasou asi 80 metrů čtverečních. Stavba se datuje do roku 1994 a v roce 2003 byla dokončena první a nejdůležitější expanze. Na podporu externích služeb je kůlna 10 m2 a chalupa 5 m2. V roce 2015 byl schválen projekt výstavby bazénu a solární elektrárny na výrobu teplé vody. Na přední straně ulice jsou dvě parkovací místa se dvěma auty, jedno zakryté. Budova má moderní high-tech zařízení. Kromě tepelného čerpadla pro výrobu studeného / horkého vzduchu je vila vybavena tradičním topným systémem kotle, který také produkuje teplou užitkovou vodu, a 400 litrovým plynovým kotlem. Obvod je také chráněn plotovou sítí. Zahrada má zavlažovací systém. Vynikající dostupnost pro automobily a chodce.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Isola Albarella, prodej Isola Albarella, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Isola Albarella, dům Isola Albarella, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Isola Albarella od realitky, Isola Albarella, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Isola Albarella. Požadovaná cena nemovitosti je 32 774 400 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/v-severni-italii-moderni-vila-na-jedinecnem-ostrove-albarella.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 19.10.2019.

Fotogalerie: V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella - prodej dům 4+1 a větší, 300 m2 Isola Albarella

V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella 1 V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella 2 V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella 3 V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella 4 V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella 5 V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella 6 V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella 7 V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella 8 V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella 9 V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella 10 V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella 11 V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella 12 V severní Itálii moderní vila na jedinečném ostrově Albarella 13