Vila African Queen - nabídka pronájmu rekreační nemovitosti 1500 m2

Vila African Queen
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Jeffreys Bay, Južna Afrika)
  • Velikost: 1500 m2
  • Aktualizace inzerátu: 18.09.2017
  • Cena: 78 000 Kč
  • Kontakt: Ned Abadzic
  • E-mail: konex97@gmail.com
  • Telefon: -

Vila African Queen je něco zvláštního. Její hosty byli především řediteli a manažery prestižních společností v Evropě i ve světě, kteří byli velmi spokojeni s vysokou kvalitou služeb a širokou nabídkou výhod. Vila má jeden z nejlepších výhledů na hlavní pláž, protože se nachází na malém kopci na poloostrově. Horní dvourpokojový (čtyrlůžkový )apartmán (75 m2) se 2 terasami, kuchyňkou, WC, sprchou Střední třípokojový (šestilůžkový) apartmán má 140m2 se 2 velkými terasami, kuchyň, 2k vč., 2k sprcha, 2 vany Zděný pozemekmá celkovou rozlohu 1500m2 a je ideální pro děti. Ulice je jedním z nejbezpečnějších ve městě Všechny obrázky jsou k dispozici na webu vily (skryté). Centrum Jeffreyho Bey je vzdáleno pouhých 500 metrů! Vila se zároveň řídí evropskými standardy kvality a vyzařuje duch Afriky. Každý roh vily je navržen a vyzdoben, aby vyjádřil jedinečný africký duch v nejlepším způsobem! VÍTEJTE V AFRICAN QUEEN! Vic info: 0940344711 (WhatsApp) +381654559041 ( Viber)

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti pronájem, hledám rekreační Jeffreys Bay, Južna Afrika), pronájem Jeffreys Bay, Južna Afrika), pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Jeffreys Bay, Južna Afrika), rekreační Jeffreys Bay, Južna Afrika), bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem rekreační Jeffreys Bay, Južna Afrika) bez realitky, Jeffreys Bay, Južna Afrika), rekreační od majitele bez RK, inzerát pronájem rekreační a nabízím rekreační Jeffreys Bay, Južna Afrika). Požadovaná cena nemovitosti je 78 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/vila-african-queen.

Pro více informací kontaktujte Ned Abadzic (soukromý inzerent), e-mail: konex97@gmail.com, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 18.09.2017.

Fotogalerie: Vila African Queen - pronájem rekreační 1500 m2 Jeffreys Bay, Južna Afrika)

Vila African Queen 1 Vila African Queen 2 Vila African Queen 3 Vila African Queen 4 Vila African Queen 5 Vila African Queen 6 Vila African Queen 7 Vila African Queen 8 Vila African Queen 9

Umístění na mapě: Vila African Queen - pronájem rekreační 1500 m2 Jeffreys Bay, Južna Afrika)