Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii - nabídka prodeje domu 500 m2

Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italy, Ischia
  • Velikost: 4+1 a větší, 500 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.12.2022
  • Cena: 2 714 220 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@italydeal.com
  • Telefon: 3386195786

Vila s unikátními architektonickými liniemi má podpis histrického architekta Sandro Pettiho, který vytvořil celou architekturu ostrova Ischia. Od hotelu Punta Molino, přes Moresco až po Regina Isabella, poznáte jemné a harmonické tvary jedinečného a nezaměnitelného stylu. Tyto formy lze rozpoznat v této neuvěřitelné vile v Campagnano, deset minut autem od pláží a centra Ischie. Vila, velmi panoramatická, má výhled na přírodní podívanou Aragonského hradu a nabízí úchvatný výhled z každého pokoje. Velká klenutá okna jako by vytvořila celek mezi velkými vnitřními prostory a velkými venkovními terasami. Nemovitost je rozdělena do tří úrovní, z nichž první, nezávislá, je tvořena obývacím pokojem s velkou terasou, kuchyní, ložnicí a koupelnou. Skutečný "hostinec". Další dvě patra tvoří hlavní část. Členění je typické pro prestižní vily minulosti. Vstup nás zavede do velkolepého obývacího pokoje, který se zdá zavěšený mezi nebem a mořem, obývací pokoj se točí kolem krbu se zaoblenými tvary, z jídelny je také výhled na velké terasy, které objímají celou recepci až po kuchyň. Vysoce efektní kuchyně se štěrbinovými okny a starodávnou studnou je součástí kanceláře a sousedí s obslužnou částí, ložnicí, koupelnou a prádelnou, která je navržena tak, aby spojovala estetiku s pohodlím a praktičností. Velkolepé schodiště vede do obývacího pokoje, který se otevírá do prostoru na spaní sestávajícího ze 4 ložnic s koupelnami. Všechny pokoje s panoramatickým výhledem mají přístup do nádherné zahrady osázené růžemi. Nemovitost doplňuje velká technická místnost, sklep a dvě parkovací stání. Přímý kontakt junioelio@tiscali.it , 0039 392 302 8579.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Italy, Ischia, prodej Italy, Ischia, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italy, Ischia, dům Italy, Ischia, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Italy, Ischia od realitky, Italy, Ischia, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Italy, Ischia. Požadovaná cena nemovitosti je 2 714 220 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/vila-s-nadhernym-vyhledem-na-more-na-ischii-v-italii.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@italydeal.com, telefon: 3386195786. Inzerát byl aktualizován dne 22.12.2022.

Fotogalerie: Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii - prodej dům 4+1 a větší, 500 m2 Italy, Ischia

Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii 1 Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii 2 Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii 3 Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii 4 Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii 5 Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii 6 Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii 7 Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii 8 Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii 9 Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii 10 Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii 11 Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii 12 Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii 13 Vila s nádherným výhledem na moře na Ischii v Itálii 14