Vkusně zařízený byt 2 + kk Strašnice s garážovým stáním v domě, 3.p. s výtahem - nabídka pronájmu bytu 65 m2

Vkusně zařízený byt 2 + kk Strašnice s garážovým stáním v domě, 3.p. s výtahem
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Janýrova, Praha
  • Velikost: 2+kk, 65 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.11.2020
  • Cena: 17 000 Kč
  • Kontakt: Ivana Dirk Lukačovičová
  • E-mail: ivana.dirk@dirkgroup.com
  • Telefon: -

Slunný byt 2 + kuchyňský kout (cca 65 m2), 2. poschodí s výtahem, okamžitě k pronájmu. Z chodby vedou dveře do ložnice, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a barem, do koupelny obložené elegantními obkládačkami, s vanou, v níž je také sprcha, a k oddělenému WC. Byt je kompletně zařízený (nábytek, záclony, televize, kuchyň s myčkou, sporák, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, automatická pračka). Ústřední topení. U obývacího pokoje je rohový balkón. K bytu patří garážové stání pro velký vůz v téže budově s automatickým ovládáním vjezdu. Nachází se v klidném místě ve Strašnicích s výborným spojením do centra tramvajemi ze stanice Vozovna Strašnice (5 minut pěšky ke stanici) nebo metrem linka A Strašnická. Veškeré nákupní možnosti a služby v dosahu pěšky, nejbližší obchodní centrum Flora pět stanic tramvají. Celkové nájemné včetně všech služeb (teplá a studená voda, topení, služby patřící k domu jako popelnice, výtah, osvětlení, udržování zeleně atd.) je 17000 Kč měsíčně, zvlášť je třeba zaplatit jen vlastní spotřebu elektřiny a internet. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu. A sunny apartment 2 + kitchenette (cca 65 m2), 2nd floor with lift, available immediately. There are four doors from the corridor leading to the bedroom, to the living room with kitchenette with a bar, to the bathroom elegantly tiled with bathtub and shower and to the separate toilet. The apartment is fully furnished (furniture, curtains, TV, kitchen with dishwasher, stove, fridge with freezer, microwave, new washing machine). It has a corner balcony next to the living room. Central Heating. The garage space for a big car available in the same building with an automatic entry control. It is located in a quiet street in the quarter of Strašnice, Prague 10 and has an excellent connection to the centre by trams (tram station Vozovna Strašnice) or by underground line A (metro station Strašnická.). All shopping opportunities within walking distance, the nearest shopping mall Flora five stations by tram. Total price including all utilities 17000 Czech Crowns monthly (cold and hot water, heating, house maintenance like garbage bins, lift, electricity in the house and garage, landscaping etc.), only own electricity consumption and internet to be paid extra. 1 month rent refundable deposit.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Praha, pronájem Praha, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Praha bez realitky, Janýrova Praha, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 17 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/vkusne-zarizeny-byt-2-kk-strasnice-s-garazovym-stanim-v-dome-3-p-s-vytahem.

Pro více informací kontaktujte Ivana Dirk Lukačovičová (soukromý inzerent), e-mail: ivana.dirk@dirkgroup.com, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 12.11.2020.

Fotogalerie: Vkusně zařízený byt 2 + kk Strašnice s garážovým stáním v domě, 3.p. s výtahem - pronájem byt 2+kk, 65 m2 Janýrova Praha

Vkusně zařízený byt 2 + kk Strašnice s garážovým stáním v domě, 3.p. s výtahem 1 Vkusně zařízený byt 2 + kk Strašnice s garážovým stáním v domě, 3.p. s výtahem 2 Vkusně zařízený byt 2 + kk Strašnice s garážovým stáním v domě, 3.p. s výtahem 3 Vkusně zařízený byt 2 + kk Strašnice s garážovým stáním v domě, 3.p. s výtahem 4 Vkusně zařízený byt 2 + kk Strašnice s garážovým stáním v domě, 3.p. s výtahem 5 Vkusně zařízený byt 2 + kk Strašnice s garážovým stáním v domě, 3.p. s výtahem 6 Vkusně zařízený byt 2 + kk Strašnice s garážovým stáním v domě, 3.p. s výtahem 7 Vkusně zařízený byt 2 + kk Strašnice s garážovým stáním v domě, 3.p. s výtahem 8 Vkusně zařízený byt 2 + kk Strašnice s garážovým stáním v domě, 3.p. s výtahem 9 Vkusně zařízený byt 2 + kk Strašnice s garážovým stáním v domě, 3.p. s výtahem 10 Vkusně zařízený byt 2 + kk Strašnice s garážovým stáním v domě, 3.p. s výtahem 11