Výstavba RD po celé České republice - nabídka prodeje domu 85 m2

Výstavba RD po celé České republice
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Beroun
  • Velikost: 3+1, 85 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.01.2020
  • Cena: 1 600 000 Kč
  • Kontakt: Václav Birhanzl
  • E-mail: kancelar@bv-reality.cz
  • Telefon: 724069906

Nabízíme Vám možnost zajištění výstavby krásného montovaného rodinného domu o minimální dispozici 2+1, 3 +kk, 3+1, 4+1 Jedná se o novostavbu – projekt a výstavbu RD. Nemovitost je dřevostavba o rozměrech 8m x 12m. Dům tvoří chodba se vstupy na WC, do koupelny, technické místnosti a do obývacího pokoje. Obývací pokoj je spojen s jídelnou a kuchyní. V kuchyni se nachází komora. Z obývacího pokoje jsou vstupy do ložnice, pokoje a na velkou zastřešenou terasu. V kuchyni, koupelně a WC jsou obklady, WC obsahuje toaletní mísu a malé umyvadlo. Koupelna je opatřena velkým sprchovým koutem 1,3m x 1,3m a umyvadlem. Po dohodě lze místo sprchového koutu dát vanu. Elektroinstalace v domě obsahuje rozvaděč, zásuvky a vypínače, zásuvky pro TV a internet.V technické místnosti se nachází bojler na ohřev vody, vytápění elektrickým nebo plynovým kotlem. Odpady jsou řešeny dle možností pozemku, buď lokální jímkou, nebo napojení na obecní kanalizaci. Střecha je bez půdy s plechovou krytinou Lindup – tj. imitace tašek. Okna a dveře jsou plastová. Hromosvody a zinkové okapy, jsou kompletně v ceně, včetně zastřešené dřevěné terasy se zámkovou dlažbou. Komín je zděný, vyvložkovaný a s krbovými kamny. Životnost domu je v případě řádného a důkladného udržování až 100 let. Po dohodě je možné dům libovolně dispozičně upravit. Dům Vám postaví společnost zabývající se výstavbou na Vašem vlastním pozemku, pokud jej nemáte, tak Vám vhodný pozemek vyhledáme dle Vašich požadavků. Za klienty jako bonusové služby řeší společnost veškeré stavební a další povolení. Vyřizují také všechny úřední a zákonné podmínky a požadavky. V ceně domu je také samotný projekt od certifikovaného architekta. Další informace včetně cen Vám zodpoví makléř tohoto zadání.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Beroun, prodej Beroun, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Beroun, dům Beroun, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Beroun od realitky, Beroun, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Beroun. Požadovaná cena nemovitosti je 1 600 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/vystavba-rd-po-cele-ceske-republice.

Pro více informací kontaktujte Václav Birhanzl (makléř / RK), e-mail: kancelar@bv-reality.cz, telefon: 724069906. Inzerát byl aktualizován dne 08.01.2020.

Fotogalerie: Výstavba RD po celé České republice - prodej dům 3+1, 85 m2 Beroun