Za humny je dům - nabídka prodeje domu 163 m2

Za humny je dům
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Záhumení, Suchdol nad Odrou
  • Velikost: 3+1, 163 m2
  • Aktualizace inzerátu: 27.05.2022
  • Cena: 4 410 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

I když za humny jsme zvyklí na draka, tentokrát tam stojí dům. A co víc, také vypadá jako z pohádky. Malebný pozemek na kraji městečka Suchdolu nad Odrou v Záhumení ulici obklopuje příroda na jedné straně a městské vyžití na té druhé. Oplocení a vzrůstající živý plot chrání 712 m2 velký pozemek od zvídavých pohledů sousedů a zajišťuje soukromí. Ovocné stromky a keře zútulňují zahradu a přesto zbyl prostor na bazén, kryté posezení, hřiště pro děti i vlastní zahrádku pro pěstování rajčat. Video prohlídka domu zde: https://youtu.be/cf9PhhIj-0g Ač si tento dům může koupit kdokoliv, umím si tam představit mladý pár, který plánuje rodinu nebo naopak lidi v nejlepším věku, kteří už vypustili své děti do světa a teď hledají klid po mnoha rušných létech. Jste připravení na zvuk praskajícího dřeva linoucího se z krbu? Vaše nové království je připraveno k okamžitému nastěhování. Podsklepený dům s garáží jde do patra. Zastavěná plocha činí 122 m2. Ve spodní části vcházíme do předsíně, ze které projdeme do obývacího pokoje. Díky důmyslného propojení mezi kuchyní a obývákem nikdy neztratíte nit při hovoru. Schody vedoucí do patra nás zavedou do otevřené pracovny a vrchních pokojů - ložnice a dětského pokoje. V patře i přízemí můžeme využít toaletu a ve spodní koupelně oceníte rohovou vanu. Topení zajišťují kachlová kamna s výměníkem a plynový kotel. Dům je připojený k obecnímu vodovodu a kanalizaci. Raritou této nabídky je možnost výměny za dům nebo byt se zahradou v Novém Jičíně, Loučce, Šenově, Bludovicích nebo Žilině.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Suchdol nad Odrou, prodej Suchdol nad Odrou, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Suchdol nad Odrou, dům Suchdol nad Odrou, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Suchdol nad Odrou od realitky, Záhumení Suchdol nad Odrou, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Suchdol nad Odrou. Požadovaná cena nemovitosti je 4 410 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/za-humny-je-dum.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 27.05.2022.

Fotogalerie: Za humny je dům - prodej dům 3+1, 163 m2 Záhumení Suchdol nad Odrou

Za humny je dům 1 Za humny je dům 2 Za humny je dům 3 Za humny je dům 4 Za humny je dům 5 Za humny je dům 6 Za humny je dům 7 Za humny je dům 8 Za humny je dům 9 Za humny je dům 10 Za humny je dům 11 Za humny je dům 12 Za humny je dům 13 Za humny je dům 14 Za humny je dům 15 Za humny je dům 16 Za humny je dům 17 Za humny je dům 18 Za humny je dům 19 Za humny je dům 20