Zděný RD s pozemkem - nabídka prodeje domu 75 m2

Zděný RD s pozemkem
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Červený Kostelec
  • Velikost: 4+1 a větší, 75 m2
  • Aktualizace inzerátu: 24.06.2022
  • Cena: 2 900 000 Kč
  • Kontakt: M. M.
  • E-mail: zeleznicek@seznam.cz
  • Telefon: 605234865

Prodáme zděný RD 4+1 v Červeném Kostelci s pozemkem cca 500 m2. Pěkné klidné místo u lesa, kousek do přírody a 10 min pěšky do centra, kde je veškerá obslužnost (obchody, zdravot. zařízení, lékárna, pošta, škola, školka, autobus. nádraží, restaurace, kino, divadlo atd.). Dům je patrový, částečně podsklepený, má 3 ložnice, obývák, kuchyni, koupelnu + samostatné WC; dále přístavba – garáž, veranda. Napojeno na elektřinu, obecní vodovod i kanalizaci; ohřev vody bojlerem, vytápění akumulační kamna + v obýváku i krbová. Dům je trvale obývaný, ale určený k celkové rekonstrukci. Po dobudování druhé koupelny lze snadno rozdělit na 2 samostatné byty, každý s vlastním vchodem, zahrádkou a půdou – ideální např. pro vícegenerační bydlení nebo druhou část možno pronajímat, případně lze využít i jako chalupa. Dvě zahrádky – ovocné i okrasné stromy + keře (jabloně, třešeň, švestka, rybíz, angrešt; zlatý déšť, šeříky, kdoule…). V blízkém okolí pěkná příroda, několik rybníků; dále Babiččino údolí cca 15 km, Adršpašské skály 25 km, ZOO Dvůr Králové 30 km, Krkonoše 45 km – ideální pro turisty, cyklisty, houbaře, lyžaře aj. Dobré spojení do Náchoda (10 km), Trutnova (25), Hradce Králové (45 km) – auto, bus i vlak. Cena k jednání: 2.990.000 Kč. RK nevolat!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Červený Kostelec, prodej Červený Kostelec, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Červený Kostelec, dům Červený Kostelec, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Červený Kostelec bez realitky, Červený Kostelec, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Červený Kostelec. Požadovaná cena nemovitosti je 2 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/zdeny-rd-s-pozemkem.

Pro více informací kontaktujte M. M. (soukromý inzerent), e-mail: zeleznicek@seznam.cz, telefon: 605234865. Inzerát byl aktualizován dne 24.06.2022.

Fotogalerie: Zděný RD s pozemkem - prodej dům 4+1 a větší, 75 m2 Červený Kostelec

Zděný RD s pozemkem 1 Zděný RD s pozemkem 2 Zděný RD s pozemkem 3 Zděný RD s pozemkem 4 Zděný RD s pozemkem 5 Zděný RD s pozemkem 6 Zděný RD s pozemkem 7 Zděný RD s pozemkem 8 Zděný RD s pozemkem 9 Zděný RD s pozemkem 10