Zemědělská usedlost - nabídka prodeje komerční nemovitosti 1613 m2

Zemědělská usedlost
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Černiv 1, Černiv
  • Velikost: 4+1 a větší, 1613 m2
  • Aktualizace inzerátu: 28.04.2022
  • Cena: 6 900 000 Kč
  • Kontakt: Pavlína Holubová
  • E-mail: holubova.pavlina@gmail.com
  • Telefon: 723183870

Zemědělská usedlost Dovolujeme si nabídnout k prodeji zemědělskou usedlost v obci Černiv s popisným číslem 1. Malá malebná vesnice Černiv se nachází v okrese Litoměřic jen cca 45 minut od centra Prahy. Pokud hledáte pěkné a zároveň klidné bydlení ve velmi krásné lokalitě Českého středohoří, pak Vás budou zajímat další informace. Zemědělská usedlost patří do několika původních zemědělských usedlostí seskupených kolem centrálního návesního prostoru. Nemovitost o celkové rozloze 1613 m2 se skládá z rodinného domu s výměrou 211 m2, dvou velkých a prostorných stodol o celkové výměře 359 m2, dále bývalou hospodářskou budovu o výměře 286 m2 a dvůr, jenž činí 757 m2. V přízemí rodinného domu je k dispozici 5 místností, z nich jedna je vstupní, dále v prvním patře nalezneme jednu velkou vstupní místnost a další tři místnosti. V druhém patře rodinného domu se nachází prostorná půda, která nabízí další možnosti k vytvoření krásných podkrovních místností. Rodinný dům se nachází ve velmi klidné části obce s výhledem na náves, jenž prošla nedávnou revitalizací. Zemědělskou usedlost vyžaduje celkovou rekonstrukci a je velkou výzvou pro ty, jenž hledají příležitost k vybudování prostorného a útulného bydlení ve velmi krásné a klidné lokalitě s historickým nádechem. Usedlost nabízí možné využití i pro podnikatelské plány, opravdu velké prostory najdou mnohá uplatnění.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Černiv, prodej Černiv, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Černiv, komerční Černiv, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Černiv bez realitky, Černiv 1 Černiv, komerční od majitele bez RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Černiv. Požadovaná cena nemovitosti je 6 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/zemedelska-usedlost-7.

Pro více informací kontaktujte Pavlína Holubová (soukromý inzerent), e-mail: holubova.pavlina@gmail.com, telefon: 723183870. Inzerát byl aktualizován dne 28.04.2022.

Fotogalerie: Zemědělská usedlost - prodej komerční 4+1 a větší, 1613 m2 Černiv 1 Černiv

Zemědělská usedlost 1 Zemědělská usedlost 2 Zemědělská usedlost 3 Zemědělská usedlost 4 Zemědělská usedlost 5 Zemědělská usedlost 6 Zemědělská usedlost 7 Zemědělská usedlost 8 Zemědělská usedlost 9 Zemědělská usedlost 10 Zemědělská usedlost 11 Zemědělská usedlost 12 Zemědělská usedlost 13 Zemědělská usedlost 14