Zrekonstrovaný bezbariérový 2+kk, OV, Písek - nabídka prodeje bytu 36 m2

 Zrekonstrovaný bezbariérový 2+kk, OV, Písek
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Přátelství, Písek
 • Velikost: 2+kk, 36 m2
 • Aktualizace inzerátu: 19.05.2017
 • Cena: 1 490 000 Kč
 • Kontakt: Lenka Petrová
 • E-mail: petrova.lenka@post.cz
 • Telefon: -

Dobrý den, prodám bytovou jednotku 2+kk+k (komora) v osobním vlastnictví, která se nachází ve velmi klidné lokalitě avšak nedaleko centra města! Byt leží na jižním okraji sídliště Jih v Písku - s výhledem do zeleně (viz fotka pohled z okna). Panelový dům je po celkové rekonstrukci: zateplení - energetická třída C (!), nová plastová okna, stoupačky v plastu, nový výtah. Dům je napojen na kanalizaci, vodovod, elektřinu, plyn a dálkové vytápění (nízké náklady na provoz). Bytová jednotka s výměrou 36,3 m2 se nachází v přízemí domu a prošla v roce 2014 celkovou rekonstrukcí - nové dřevěné podlahy s velmi dobrou tepelnou izolací (bělený jasan), nové rozvody elektřiny, rekonstruované bytové jádro, bezbariérové provedení. Byt je slunný, skládá se z předsíně, koupelny, WC, dvou pokojů (v jednom je nový kuchyňský kout) a nově vybudované komory. K bytu samozřejmě náleží i další prostory: vlastní sklep, kolárna či sušárna prádla. Jde o pohodové bydlení nedaleko centra města s plnou občanskou vybavenosí. V těsné blízkosti je mateřská školka, zahrádky (možnost pronajmutí), dětské hřiště, rybník Šarlák, autobusové a vlakové nádraží ale také nákupní centra (v příjemné docházkové vzdálenosti). Nemovitost není zatížena žádnou právní vadou. Bližší info ráda sdělím osobně.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Písek, prodej Písek, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Písek, byt Písek, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Písek bez realitky, Přátelství Písek, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Písek. Požadovaná cena nemovitosti je 1 490 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/zrekonstrovany-bezbarierovy-2-kk-ov-pisek.

Pro více informací kontaktujte Lenka Petrová (soukromý inzerent), e-mail: petrova.lenka@post.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 19.05.2017.

Fotogalerie: Zrekonstrovaný bezbariérový 2+kk, OV, Písek - prodej byt 2+kk, 36 m2 Přátelství Písek

 Zrekonstrovaný bezbariérový 2+kk, OV, Písek 1 Zrekonstrovaný bezbariérový 2+kk, OV, Písek 2 Zrekonstrovaný bezbariérový 2+kk, OV, Písek 3 Zrekonstrovaný bezbariérový 2+kk, OV, Písek 4 Zrekonstrovaný bezbariérový 2+kk, OV, Písek 5 Zrekonstrovaný bezbariérový 2+kk, OV, Písek 6 Zrekonstrovaný bezbariérový 2+kk, OV, Písek 7 Zrekonstrovaný bezbariérový 2+kk, OV, Písek 8 Zrekonstrovaný bezbariérový 2+kk, OV, Písek 9