Hledáme byt PARDUBICE-1kk, 1+1,2kk,2+1/Garsonka,do 2 mil.TOP - poptávka koupě bytu

  • Maximální nabízená cena: 1 799 999 Kč

Dobrý den, Hledáme byt v Pardubicích ke koupi - 1kk, 1+1,2kk,2+1/Garsonka do osobního vlastnictví. Preferovaná lokalita Dukla, Skřivánek, Višňovka, Vinice, Spravedlnost, 17.Listopad, Nádraží, Cetrum apod. Možnost i v Dražkovicích, Nemošicích, Okolo nemocnice, Pardubičky atd. Možná i jiná lokalita po diskusi, ale velice blízko Pardubic. Cena staršího bytu do 2 milionů Korun. Pokud se jedná o novostavbu cena do 2 milionů 200 tisíc Korun. Prosím o kontakt jen v případě seriózní nabídky. Byt se hledá pro člena rodiny (Pro starší paní). Je možné složit libovolnou zálohu klidně i do druhého dne v případě pěkné nabídky. Následné financování není problém. Foto interiéru bytu je pro povšimnutí. Prosím nabídky posílejte na sportfashionstores@gmail.com nebo 733715981, libovolně SMS, Imessege, Whats Up, Viber, , nebo volejte. Děkuji těšíme se na nabídky. RK s jinou než nabídkou do 2 milionů / 2,2 mil v případě novostavby prosím nevolat. Prosím také nevolat v případě nabídky podnájmu - Nemáme zájem o podnájem Děkuji. - typ nemovitosti: byt, poptávka: koupě

Tento inzerát je zařazen v kategoriích koupě nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce poptávka, byt, nemovitosti koupě, koupě přímo od majitele, bezplatná inzerce nemovitostí, koupě byt bez realitky, poptávka nemovitostí a byt od majitele bez RK. Maximální nabízená cena je 1 799 999 Kč.

Pro více informací kontaktujte Hledame Byt (soukromý inzerent), e-mail: sportfashionstores@gmail.com, telefon: 733715981. Inzerát byl aktualizován dne 21.11.2020.