Koupím rodinní dům - poptávka koupě domu

Hledám samostatný rodinný dům na pozemku od 700 m2 a víc, který by nebyl v husté zástavbě a postaven s odstupem od sousedního domu, tak aby zajišťoval opravdu soukromí. Stav- novostavba, po rekonstrukci, dobrý a výborný stav. Studna, nebo možnost vybudování studny, garáž, parkování, zahrada, podlahová plocha domu 150m2 a víc. Pokoje 5/kk +1,6+1 a víc. Lokalita okraj Prahy, Praha východ do 32 km a Praha západ do 32 km. Pozice RD klidná část obce, polosamota, samota. Bez rušivých provozů, pěstíren, výroben, nebo chovatelských provozů, skladů, nebo dopravných závodů a ne u hl. silnice. Podrobné informace o nemovitosti nutné vč. popisu a nákladů na režii domu. Cenu nabídnete. V případě, že budou posílané nabídky, mimo uvedené údaje, nebudou brání zřetel. Děkuji. - typ nemovitosti: dům, poptávka: koupě

Tento inzerát je zařazen v kategoriích koupě nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce poptávka, dům, nemovitosti koupě, koupě přímo od majitele, bezplatná inzerce nemovitostí, koupě dům bez realitky, poptávka nemovitostí a dům od majitele bez RK.

Pro více informací kontaktujte Jadon Joel (soukromý inzerent), e-mail: jakenol@seznam.cz, telefon: +420774294094. Inzerát byl aktualizován dne 17.01.2022.