Pronájem nového terasového bytu 2+kk v 3. NP včetně venkovního nezastřešeného parkovacího stání na ulici Topolova 617/11, Slavonín, Olomouc.

Pronájem nového terasového bytu 2+kk v 3. NP včetně venkovního nezastřešeného parkovacího stání na ulici Topolova 617/11, Slavonín, Olomouc.
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: Topolova, Olomouc
 • Velikost: 2+kk, 64 m2
 • Volný od: 02.02.2018
 • Aktualizace inzerátu: 01.12.2019
 • Cena: 16 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Kontakt: Ondřej Spáčil
 • E-mail: spon@volny.cz
 • Telefon: 774048052
Upravit hledání

Text inzerátu: Pronájem nového terasového bytu 2+kk v 3. NP včetně venkovního nezastřešeného parkovacího stání na ulici Topolova 617/11, Slavonín, Olomouc. Plocha bytu je 52,73 m2, plocha terasy je 11,40 m2. Dům je situován v klidné části Olomouce - Slavonín. Z terasy krásný výhled na část Olomouce – Slavonín na rybník Hamrys a okolí. Orientace bytu je na východ. V blízkosti MHD. Dispozičně je byt moderně řešen - kuchyňský kout s obývacím pokojem, z obývacího pokoje je vstup do chodby, ze které je vstup do pokoje, do koupelny, na wc a do komory (včetně přípojky na pračku, případně sušičku). Vstup na terasu je z obývacího pokoje. Koupelna a wc zvlášť. WC má závěsný systém Geberit. Koupelna je vybavena umyvadlem, baterií, topným žebříkem, zrcadlem s led osvětlením, vanou včetně vanové zástěny a koupelnovou skříňkou. Kuchyňský kout se skládá z kuchyňské linky s dřezem a míchací baterií, vestavěnou ledničkou značky Zanussi, vestavěnou myčkou značky Bosch, digestoří a indukční vestavnou sklokeramickou deskou a elektrickou vestavěnou troubou, vše značky Mora. V celém bytě je vinylová podlaha (vyjma sociálního zařízení a komory) a v oknech jsou žaluzie. Byt je vytápěn ústředním vytápěním a ve všech místnostech je osvětlení. V domě je výtah včetně kolárny s kočárkárnou. Čisté nájemné: 13.500,- Kč Inkaso: ve výši 2.500,- Kč zahrnuje (záloha na elektřinu, teplo, vodné a stočné, včetně nákladů spojených s provozem výtahu a elektřiny ve společných prostorech domu, úklid společných prostor). Omezení pro nájemníky je v zákazu kouření v bytě. Kauce majiteli ve výši 27.000,- Kč. Volné od 1. 2. 2019. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-noveho-terasoveho-bytu-2-kk-v-3-np-vcetne-venkovniho-nezastreseneho-parkovaciho-stani-na-ulici-topolova-617-11-slavonin-olomouc. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Olomouc, pronájem Olomouc, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Olomouc, byt Olomouc, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Olomouc bez realitky, Topolova Olomouc, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt s balkonem a nabízím byt Olomouc. Požadovaná cena nemovitosti je 16 000 Kč. Nemovitost má balkon. Pro více informací kontaktujte: Ondřej Spáčil, e-mail: spon@volny.cz, telefon: 774048052. Inzerát byl aktualizován dne 01.12.2019.

Fotogalerie: Pronájem nového terasového bytu 2+kk v 3. NP včetně venkovního nezastřešeného parkovacího stání na ulici Topolova 617/11, Slavonín, Olomouc. - pronájem byt 2+kk, 64 m2 s balkonem Topolova Olomouc

K tomuto inzerátu nepřidal autor žádné obrázky.

Umístění na mapě: Pronájem nového terasového bytu 2+kk v 3. NP včetně venkovního nezastřešeného parkovacího stání na ulici Topolova 617/11, Slavonín, Olomouc. - pronájem byt 2+kk, 64 m2 s balkonem Topolova Olomouc


Podobné nemovitosti