18 ha pozemek s územním plánováním pro developerský projekt

18 ha pozemek s územním plánováním pro developerský projekt
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Pezinok
  • Velikost: 180000 m2
  • Volný od: 02.02.2015
  • Aktualizace inzerátu: 11.12.2016
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: P S
  • E-mail: caspeter11@gmail.com
  • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Pozemky se nachází v krásném prosředí středního Slovenska, která je známá svojí nádhernou nedotčenou přírodou a už teď přitahuje turisty z celého Slovenska i ze zahraničí. 18 ha pozemku s územním plánováním pro výstavbu penzionu, rekreačních chat a rodinných domů. Přístup na pozemky přímo z asfaltové cesty, elektrické vedení na hranici pozemku, soukromný rezervoár s pitnou vodou na pozemku. Cena dohodou Kontakt: caspeter11@gmail.com Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/18-ha-pozemek-s-uzemnim-planovanim-pro-developersky-projekt. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Pezinok, prodej Pezinok, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Pezinok, pozemek Pezinok, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Pezinok bez realitky, Pezinok, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Pezinok. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Pro více informací kontaktujte: P S, e-mail: caspeter11@gmail.com, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 11.12.2016.

Fotogalerie: 18 ha pozemek s územním plánováním pro developerský projekt - prodej pozemek 180000 m2 Pezinok

18 ha pozemek s územním plánováním pro developerský projekt 1 18 ha pozemek s územním plánováním pro developerský projekt 2 18 ha pozemek s územním plánováním pro developerský projekt 3 18 ha pozemek s územním plánováním pro developerský projekt 4 18 ha pozemek s územním plánováním pro developerský projekt 5 18 ha pozemek s územním plánováním pro developerský projekt 6 18 ha pozemek s územním plánováním pro developerský projekt 7

Umístění na mapě: 18 ha pozemek s územním plánováním pro developerský projekt - prodej pozemek 180000 m2 Pezinok

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti