Portál

Bezplatná inzerce nemovitostí pro všechny

Bezplatný inzertní portál s nemovitostmi www.nemovitosti-inzerce.cz je určen k obchodování pro přímé zájemce a vlastníky nemovitostí, developerské společnosti, realitní makléře, realitní zprostředkovate a realiní kanceláře. Inzeráty je možné vkládat nebo smazat po přihlášení na stránce Moje inzeráty.

Jak vložit inzerát s nabídkou nebo poptávkou?

Využijte možnost bezplatné inzerce nemovitostí a podejte si zdarma inzerát s nabídkou na stránce Vložit nabídku, nebo bezplatný inzerát s poptávkou na stránce Vložit poptávku.

Topujte zdarma Váš inzerát

Věděli jste, že když Váš inzerát topujete, tak se automaticky zobrazí na titulní stránce na první pozici? Vyzkoušejte si to na stránce Moje inzeráty. Zvyšte efektivitu Vašich inzerátů a topujte je alespoň jednou týdně.

Nepamatujete si Vaše přihlašovací údaje?

  • 1. Navštivte, prosím, stránku Zapomenuté heslo
  • 2. Zadejte, prosím, Vaši e-mailovou adresu.
  • 3. Na Váš e-mail bude odeslán odkaz, na který je potřebné kliknout. Následně si můžete nastavit nové heslo, případně inzeráty upravit nebo smazat.

Chcete si změnit Vaše osobní údaje?

Navštivte stránku Změna osobních údajů. Na stránce Vašeho profilu si můžete změnit, jméno, příjmení, telefonní číslo a nastavit nové heslo.

Hlídací pes bude hlídat inzeráty za Vás

Nenašli jste na našem portálu požadovanou nemovitost? Nastavte si hlídacího psa na hlídaní inzerátů odpovídajících Vašim požadavkům. Najde-li v budoucnu hlídací pes shodu, upozorní Vás na Vaši e-mailovou adresu odkazem na inzerát splňující kritéria.

Jak aktivovat hlídacího psa?

  • 1. Přihlašte se na stránce Přihlášení inzerenta. Pokud ještě nemáte vytvořený účet, zaregistrujte se.
  • 2. Na stránce Nabídka vyplňte vyhledávací filtr podle Vašeho přání.
  • 3. Zaškrtněte zaškrtávátko Aktivovat hlídacího psa.
  • 4. Stlačte tlačítko Vyhledat - tím se aktivuje funkce hlídacího psa.
  • 5. Hlídací pes bude průběžně vyhledávat v nových inzerátech nemovitost podle Vašich požadavek a informovat Vás e-mailem.

Jak deaktivovat hlídacího psa?

Je to opravdu zdarma?

Ano. Pro všechny. Zdarma pro běžné občany, developery, makléře i RK.

Chcete se stát našimi partnery?

Jste realitní makléř, realitní kancelář nebo developerská společnost? Staňte se našimi partnery a získejte další výhody. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.