BEZ KAUCE - Pronájem 1+1 v obci Vidov u ČB

BEZ KAUCE - Pronájem 1+1 v obci Vidov u ČB
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: , České Budějovice
 • Velikost: 1+1, 40 m2
 • Volný od: 14.02.2017
 • Aktualizace inzerátu: 14.02.2017
 • Cena: 6 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: František Úlehla
 • E-mail: realitygp@seznam.cz
 • Telefon: +420608184923
Upravit hledání

Text inzerátu: BEZ KAUCE - Nabízíme pronájem bytu 1+1 v rodinném domě se samostatným vchodem, 40 m2, přízemí, v obci Vidov ležící necelých 6 km jjv. od centra Českých Budějovic. Byt je kompletně vybavený vč. ledničky a pračky. V koupelně sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří - koberec a dlažba. Vytápění a ohřev voy plyn. kotlem. K dispozici sklep a možnost užívání společné zahrady. Dům je zděný s plast. okny (PENB - D). Majitelka preferuje nekuřáky, bez domácích mazlíčků a bez dětí - max. 2 osoby. Bez trvalého bydliště! K dispozici ihned. Měsíční nájem činí 6.000,- Kč vč. energií, BEZ KAUCE + provize RK jeden měsíční nájem. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/bez-kauce-pronajem-1-1-v-obci-vidov-u-cb-8. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt České Budějovice, pronájem České Budějovice, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt České Budějovice od realitky, České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt se zahradou a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 6 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: František Úlehla, e-mail: realitygp@seznam.cz, telefon: +420608184923. Inzerát byl aktualizován dne 14.02.2017.

Fotogalerie: BEZ KAUCE - Pronájem 1+1 v obci Vidov u ČB - pronájem byt 1+1, 40 m2 se zahradou České Budějovice

BEZ KAUCE - Pronájem 1+1 v obci Vidov u ČB 1 BEZ KAUCE - Pronájem 1+1 v obci Vidov u ČB 2 BEZ KAUCE - Pronájem 1+1 v obci Vidov u ČB 3 BEZ KAUCE - Pronájem 1+1 v obci Vidov u ČB 4 BEZ KAUCE - Pronájem 1+1 v obci Vidov u ČB 5 BEZ KAUCE - Pronájem 1+1 v obci Vidov u ČB 6 BEZ KAUCE - Pronájem 1+1 v obci Vidov u ČB 7

Umístění na mapě: BEZ KAUCE - Pronájem 1+1 v obci Vidov u ČB - pronájem byt 1+1, 40 m2 se zahradou České Budějovice

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti