Byt 2+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa

Byt 2+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Kařez 98, Kařez
  • Velikost: 2+kk, 45 m2
  • Volný od: 31.08.2019
  • Aktualizace inzerátu: 22.03.2018
  • Cena: 1 805 440 Kč
  • Kontakt: Ing. Gabriela Jiránková Novotná
  • E-mail: bydleniulesa@gmail.com
  • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Našli jsme úžasné místo k bydlení na klidném venkově s veškerým zázemím, pár metrů od lesa, s velkou zahradou se vzrostlými stromy, vzdálené jen 30 minut z Prahy a 20 minut z Plzně... Historický dům, který je součástí jedinečné zahrady, projde náročnou rekonstrukcí ve venkovském stylu s maximálním využitím přírodních materiálů - dřevěná eurookna s trojskly, masivní dřevěné podlahy a dveře, ručně vyráběná cihelná dlažba... Pokud právě hledáte místo, kde se usadit, milujete venkov a přírodu stejně jako my, mrkněte na naše webové stránky www.panskyovcin.com. Najdete tam kompletní informace o našem projektu a přehled všech volných bytů. Pro domluvení termínu prohlídek a rezervace nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás, sousedi! Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-2-kk-ve-venkovskem-stylu-s-chatou-na-zahrade-u-lesa. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Kařez, prodej Kařez, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Kařez, byt Kařez, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Kařez bez realitky, Kařez 98 Kařez, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Kařez. Požadovaná cena nemovitosti je 1 805 440 Kč. Pro více informací kontaktujte: Ing. Gabriela Jiránková Novotná, e-mail: bydleniulesa@gmail.com, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 22.03.2018.

Fotogalerie: Byt 2+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa - prodej byt 2+kk, 45 m2 Kařez 98 Kařez

Byt 2+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa 1 Byt 2+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa 2 Byt 2+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa 3 Byt 2+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa 4 Byt 2+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa 5 Byt 2+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa 6 Byt 2+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa 7 Byt 2+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa 8 Byt 2+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa 9 Byt 2+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa 10

Umístění na mapě: Byt 2+kk ve venkovském stylu s chatou na zahradě u lesa - prodej byt 2+kk, 45 m2 Kařez 98 Kařez

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti