Komerční prostory k pronájmu

Komerční prostory k pronájmu
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Evropská, Praha
  • Velikost: 150 m2
  • Volný od: 02.02.2016
  • Aktualizace inzerátu: 07.12.2017
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Tomáš Sláma
  • E-mail: dransy@tiscali.cz
  • Telefon: 602383256
Upravit hledání

Text inzerátu: Prostory po bývalé hospodě o celkové výměře cca 150 m2 se nachází v přízemí multifunkčního objektu ve vzdálenosti 200 metrů od zastávky metra A – Bořislavka. Prostory disponují samostatným topným systémem a lze si je jakkoliv upravit dle potřeb nájemce. Objekt samotný se nachází v centru sídliště Červený vrch na hlavní třídě Evropská, v blízkosti tramvajových a autobusových zastávek a prošel celkovou vnější rekonstrukcí, kdy byla položena nová střecha, omítka a okna. Pro více informací kontaktuje na telefonním čísle 602 383 256 či na emailové adrese dransy@tiscali.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/komercni-prostory-k-pronajmu-5. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Praha, pronájem Praha, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, komerční prostory Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Praha bez realitky, Evropská Praha, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Pro více informací kontaktujte: Tomáš Sláma, e-mail: dransy@tiscali.cz, telefon: 602383256. Inzerát byl aktualizován dne 07.12.2017.

Fotogalerie: Komerční prostory k pronájmu - pronájem komerční prostory 150 m2 Evropská Praha

Komerční prostory k pronájmu 1 Komerční prostory k pronájmu 2 Komerční prostory k pronájmu 3 Komerční prostory k pronájmu 4

Umístění na mapě: Komerční prostory k pronájmu - pronájem komerční prostory 150 m2 Evropská Praha

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti