Krásný, útulně zařízený byt 1+ kk s výhledem do zeleně

Krásný, útulně zařízený byt 1+ kk s výhledem do zeleně
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Nová 195, Pardubice
  • Velikost: 1+kk, 28 m2
  • Volný od: 20.10.2016
  • Aktualizace inzerátu: 20.10.2016
  • Cena: 1 450 000 Kč
  • Kontakt: Mirek Pavlík
  • E-mail: mirek@bezvamakleri.cz
  • Telefon: 702142352
Upravit hledání

Text inzerátu: Krásný, útulně zařízený byt s výhledem do okolní zeleně. V dostupnosti je veškerá potřebná vybavenost (školka, škola, dětské hřiště, sportoviště, obchody, MHD,…). Byt je v osobním vlastnictví a je po celkové rekonstrukci s plastovými okny a zděnou koupelnou se sprchovým koutem a WC. K bytu náleží také sklep. Velikou výhodou, kterou jistě každý ocení, jsou minimální náklady na bydlení, které se včetně fondu oprav a energií pohybují kolem 1.600 Kč/měsíc. Byt je prodáván včetně vybavení, které je po dohodě možné vyklidit. Financování Vám samozřejmě zajistíme. V případě investice, Vám najdeme do bytu i nájemníka. V ceně není uvedena provize RK. Tedy, stačí se přijít jen podívat a byt si zamilovat! Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/krasny-utulne-zarizeny-byt-1-kk-s-vyhledem-do-zelene. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Pardubice, prodej Pardubice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Pardubice, byt Pardubice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Pardubice od realitky, Nová 195 Pardubice, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Pardubice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 450 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Mirek Pavlík, e-mail: mirek@bezvamakleri.cz, telefon: 702142352. Inzerát byl aktualizován dne 20.10.2016.

Fotogalerie: Krásný, útulně zařízený byt 1+ kk s výhledem do zeleně - prodej byt 1+kk, 28 m2 Nová 195 Pardubice

Krásný, útulně zařízený byt 1+ kk s výhledem do zeleně 1 Krásný, útulně zařízený byt 1+ kk s výhledem do zeleně 2 Krásný, útulně zařízený byt 1+ kk s výhledem do zeleně 3 Krásný, útulně zařízený byt 1+ kk s výhledem do zeleně 4 Krásný, útulně zařízený byt 1+ kk s výhledem do zeleně 5 Krásný, útulně zařízený byt 1+ kk s výhledem do zeleně 6 Krásný, útulně zařízený byt 1+ kk s výhledem do zeleně 7

Umístění na mapě: Krásný, útulně zařízený byt 1+ kk s výhledem do zeleně - prodej byt 1+kk, 28 m2 Nová 195 Pardubice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti