Luxusní byt 1+1 v jedinečné lokalitě Praha Smíchov

Luxusní byt 1+1 v jedinečné lokalitě Praha Smíchov
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: U Nikolajky , Praha
 • Velikost: 1+1, 50 m2
 • Volný od: 13.03.2018
 • Aktualizace inzerátu: 13.03.2018
 • Cena: 5 768 000 Kč
 • Garáž: ano
 • Kontakt: Alena Pěnčíková
 • E-mail: alenapencikova@gmail.com
 • Telefon: 731899872
<< předchozí další >> Upravit hledání

Text inzerátu: Exkluzivně nabízíme nadstandardní, nový, nepoužívaný byt v OV 1+1, 50 m2 v prestižním projektu Prahy 5, Smíchov U Nikolajky č.34. Rezidence Park Nikolajka je zcela ojedinělý exklusivní projekt v centru Prahy, který je zasazen do výjimečné lokality obklopené zelení v luxusní vilové čtvrti na Smíchově poblíž Malé Strany, což z něj činí opravdový rezidenční klenot současnosti. Byt se nachází ve 3. podlaží. Součástí prodeje je i garáž a sklep. Je vybaven luxusní kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči zn. Electrolux. Dále zde najdete vestavěné skříně, špičkové vnitřní materiály, velkoformátové dlažby a obklady, dřevěné duoparkety, 7x lakované vnitřní dveře, sanita Laufen apod. Vstup do bytu chrání celoplošné pancéřované vstupní dveře a bezpečnost zajišťuje alarm a videotelefon. Stanice metra Anděl a centrum Nový Smíchov jsou vzdálené jen několik minut pěšky. Komorní projekt bytového viladomu patří jednoznačně k tomu nejlepšímu, co se v minulých letech v ČR postavilo. Mimořádně klidné místo v zeleni zajišťuje unikátní poloha na konci slepé ulice. Luxusní provedení Premium. Energetická kategorie B. Měsíční poplatky 2 000,- Kč. V Praze bezkonkurenční nabídka v poměru lokalita, projekt a vybavení, versus cena. Cena je stanovena ve výši pořizovacích nákladů včetně provize. Vhodné pro bonitní klienty nebo zájemce se schváleným úvěrem. Byt v je ihned k nastěhování. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/luxusni-byt-1-1-v-jedinecne-lokalite-praha-smichov. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Praha, prodej Praha, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Praha od realitky, U Nikolajky Praha, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s garáží a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 5 768 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Pro více informací kontaktujte: Alena Pěnčíková, e-mail: alenapencikova@gmail.com, telefon: 731899872. Inzerát byl aktualizován dne 13.03.2018.

Fotogalerie: Luxusní byt 1+1 v jedinečné lokalitě Praha Smíchov - prodej byt 1+1, 50 m2 s garáží U Nikolajky Praha

Luxusní byt 1+1 v jedinečné lokalitě Praha Smíchov 1 Luxusní byt 1+1 v jedinečné lokalitě Praha Smíchov 2 Luxusní byt 1+1 v jedinečné lokalitě Praha Smíchov 3 Luxusní byt 1+1 v jedinečné lokalitě Praha Smíchov 4 Luxusní byt 1+1 v jedinečné lokalitě Praha Smíchov 5 Luxusní byt 1+1 v jedinečné lokalitě Praha Smíchov 6 Luxusní byt 1+1 v jedinečné lokalitě Praha Smíchov 7 Luxusní byt 1+1 v jedinečné lokalitě Praha Smíchov 8 Luxusní byt 1+1 v jedinečné lokalitě Praha Smíchov 9

Umístění na mapě: Luxusní byt 1+1 v jedinečné lokalitě Praha Smíchov - prodej byt 1+1, 50 m2 s garáží U Nikolajky Praha

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti