Na jihu Itálie na ostrově Sicílie v přední části u moře na prodej dvou bytů.

Na jihu Itálie na ostrově Sicílie v přední části u moře na prodej dvou bytů.
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Italia, Sicilia, Erice (TP)
 • Velikost: 1+1, 60 m2
 • Volný od: 02.02.2015
 • Aktualizace inzerátu: 08.11.2016
 • Cena: 3 782 940 Kč
 • Balkon: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Iryna Herasymenko
 • E-mail: info@euroitaliadom.com
 • Telefon: 00393386195786
Upravit hledání

Text inzerátu: V jižní Itálii, jen pár metrů od hlavní pláže Erice, sicilské moře, prodají dva byty ve čtvrtém patře moderní rezidence se zahradou a bazénem. Oblast, exkluzivní a jsou vybaveny veškeré infrastruktury, se nachází v městečku nábřeží v Erice, jen několik kilometrů od města Trapani centra. Dvacet pět minut jízdy autem se dostanete na letiště Trapani. Čím větší byt, 110 metrů čtverečních, je vybaven panoramatickým balkonem 10 metrů čtverečních, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři ložnice a dvě koupelny. Menší apartmán, 60 metrů čtverečních, je vybaven obývacím pokojem s kuchyňským koutem, koupelny, ložnice a dvě terasy. Apartmány jsou klimatizované a přístupné výtahem. Rezidence má vlastní parkoviště. Je to vynikající automobilovou a pěší dostupnost. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/na-jihu-italie-na-ostrove-sicilie-v-predni-casti-u-more-na-prodej-dvou-bytu. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Italia, Sicilia, Erice (TP), prodej Italia, Sicilia, Erice (TP), prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Sicilia, Erice (TP), byt Italia, Sicilia, Erice (TP), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Italia, Sicilia, Erice (TP) od realitky, Italia, Sicilia, Erice (TP), byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s balkonem se zahradou a nabízím byt Italia, Sicilia, Erice (TP). Požadovaná cena nemovitosti je 3 782 940 Kč. Nemovitost má balkon. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Iryna Herasymenko, e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 08.11.2016.

Fotogalerie: Na jihu Itálie na ostrově Sicílie v přední části u moře na prodej dvou bytů. - prodej byt 1+1, 60 m2 s balkonem se zahradou Italia, Sicilia, Erice (TP)

Na jihu Itálie na ostrově Sicílie v přední části u moře na prodej dvou bytů. 1 Na jihu Itálie na ostrově Sicílie v přední části u moře na prodej dvou bytů. 2 Na jihu Itálie na ostrově Sicílie v přední části u moře na prodej dvou bytů. 3 Na jihu Itálie na ostrově Sicílie v přední části u moře na prodej dvou bytů. 4 Na jihu Itálie na ostrově Sicílie v přední části u moře na prodej dvou bytů. 5 Na jihu Itálie na ostrově Sicílie v přední části u moře na prodej dvou bytů. 6 Na jihu Itálie na ostrově Sicílie v přední části u moře na prodej dvou bytů. 7 Na jihu Itálie na ostrově Sicílie v přední části u moře na prodej dvou bytů. 8 Na jihu Itálie na ostrově Sicílie v přední části u moře na prodej dvou bytů. 9

Umístění na mapě: Na jihu Itálie na ostrově Sicílie v přední části u moře na prodej dvou bytů. - prodej byt 1+1, 60 m2 s balkonem se zahradou Italia, Sicilia, Erice (TP)

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti