Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile

Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: San Fedele Intelvi (CO), Italia, San Fedele Intelvi (CO)
 • Velikost: 5+1 a větší, 912 m2
 • Volný od: 20.10.2016
 • Aktualizace inzerátu: 20.10.2016
 • Cena: 78 369 600 Kč
 • Balkon: ano
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Iryna Herasymenko
 • E-mail: info@euroitaliadom.com
 • Telefon: 00393386195786
Upravit hledání

Text inzerátu: V severní Itálii, nedaleko od jezera Como, jezera Lugano a od hranic se Švýcarskem, prodej krásnou vilu postavený v 70. letech, nedávno zrekonstruovaný, s výhledem do údolí a v blízkosti centra města. Vila má racionalisty architektonický styl, který je na třech hlavních patrech používaných pro bydlení, plus suterén pro použití u hospody, dobře hotový a kompletní s kuchyní a sociálním zařízením. Objekt je napojen přes výhodná podzemní chodbou, na moderní novějšího hlavní budovy obsahující velký krytý bazén. Prostředí bazén, částečně podsklepený, je otevřena na přední straně s velkými okny s výhledem do zahrady a s nádherným výhledem na okolní hory. V zahradě, která představuje cenné druhy rostlin a stromů dobré ložiska, měřící 2000 metrů čtverečních Za obytnou podlahovou plochu celé vily o rozměrech 912 m² Tato nemovitost je ve výborném stavu a funkční budově, má absolutní soukromí, ale je k dispozici s lehkostí a má pohodlné parkování a dvě velké garáže. Rostliny, stavební materiály a povrchové úpravy mají vynikající kvalitu a vysokou technologickou úroveň, manévrovací prostor silnic uvnitř jsou pohodlné a dobře kloubové. Vnitřní obytné prostory jsou světlé a vzdušné, s výkonem velkými terasami v horních patrech. z velké kouzlo a pohodlí vlastnostmi. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/na-severu-italie-nedaleko-jezera-como-krasne-vile. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Italia, San Fedele Intelvi (CO), prodej Italia, San Fedele Intelvi (CO), prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, San Fedele Intelvi (CO), dům Italia, San Fedele Intelvi (CO), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Italia, San Fedele Intelvi (CO) od realitky, San Fedele Intelvi (CO) Italia, San Fedele Intelvi (CO), dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s balkonem s garáží se zahradou a nabízím dům Italia, San Fedele Intelvi (CO). Požadovaná cena nemovitosti je 78 369 600 Kč. Nemovitost má balkon. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Iryna Herasymenko, e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 20.10.2016.

Fotogalerie: Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile - prodej dům 5+1 a větší, 912 m2 s balkonem s garáží se zahradou San Fedele Intelvi (CO) Italia, San Fedele Intelvi (CO)

Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 1 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 2 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 3 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 4 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 5 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 6 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 7 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 8 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 9 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 10 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 11 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 12 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 13 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 14 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 15 Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile 16

Umístění na mapě: Na severu Itálie nedaleko jezera Como, krásné vile - prodej dům 5+1 a větší, 912 m2 s balkonem s garáží se zahradou San Fedele Intelvi (CO) Italia, San Fedele Intelvi (CO)

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti