Na severu Itálie, v blízkosti hranic se Švýcarskem antické vily

Na severu Itálie, v blízkosti hranic se Švýcarskem antické vily
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Italia, Novate Mezzola (SO)
 • Velikost: 5+kk, 390 m2
 • Volný od: 03.11.2016
 • Aktualizace inzerátu: 03.11.2016
 • Cena: 13 105 185 Kč
 • Balkon: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Iryna Herasymenko
 • E-mail: info@euroitaliadom.com
 • Telefon: 00393386195786
Upravit hledání

Text inzerátu: V severní Itálii, nedaleko hranic se Švýcarskem a jednu hodinu a třicet minut od sjezdovek St. Moritz, a méně než hodinu od sjezdovek Madesimo, na prodej krásné historické vile, na třech úrovních, 390 metrů čtverečních podlahové plochy pokryté, přidejte 250 metrů čtverečních pro suterénu a podkroví. Na zahradě, udržovaná a oplocená, měřící 800 metrů čtverečních domu, s nádherným výhledem na jezero a hory, potřebuje renovaci. Okolí představuje snadno přístupné a sloužil infrastrukturou, která se nachází ve strategické poloze v regionu a jednu hodinu jízdy od Milána. Plány jsou přibližně 130 metrů čtverečních každý, a v současné době je jich tam pět ložnice, velký obývací pokoj, tři koupelny a velká kuchyň. V suterénu 125 metrů čtverečních, je téměř vše k dispozici, protože pouze obsazený malou technickou místnost, tak to může být také přeměněn na lázeňské centrum, sauna a vinný sklep. Vnitřní schodiště spojuje všechny místnosti v domě. Pro vozidla a pěší dostupnost je výborná. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/na-severu-italie-v-blizkosti-hranic-se-svycarskem-anticke-vily. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Italia, Novate Mezzola (SO), prodej Italia, Novate Mezzola (SO), prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Novate Mezzola (SO), dům Italia, Novate Mezzola (SO), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Italia, Novate Mezzola (SO) od realitky, Italia, Novate Mezzola (SO), dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s balkonem se zahradou a nabízím dům Italia, Novate Mezzola (SO). Požadovaná cena nemovitosti je 13 105 185 Kč. Nemovitost má balkon. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Iryna Herasymenko, e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 03.11.2016.

Fotogalerie: Na severu Itálie, v blízkosti hranic se Švýcarskem antické vily - prodej dům 5+kk, 390 m2 s balkonem se zahradou Italia, Novate Mezzola (SO)

Na severu Itálie, v blízkosti hranic se Švýcarskem antické vily 1 Na severu Itálie, v blízkosti hranic se Švýcarskem antické vily 2 Na severu Itálie, v blízkosti hranic se Švýcarskem antické vily 3 Na severu Itálie, v blízkosti hranic se Švýcarskem antické vily 4 Na severu Itálie, v blízkosti hranic se Švýcarskem antické vily 5 Na severu Itálie, v blízkosti hranic se Švýcarskem antické vily 6 Na severu Itálie, v blízkosti hranic se Švýcarskem antické vily 7 Na severu Itálie, v blízkosti hranic se Švýcarskem antické vily 8 Na severu Itálie, v blízkosti hranic se Švýcarskem antické vily 9 Na severu Itálie, v blízkosti hranic se Švýcarskem antické vily 10

Umístění na mapě: Na severu Itálie, v blízkosti hranic se Švýcarskem antické vily - prodej dům 5+kk, 390 m2 s balkonem se zahradou Italia, Novate Mezzola (SO)

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti