Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile.

Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile.
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Italia, Laveno Momobello (VA)
 • Velikost: 5+1 a větší, 430 m2
 • Volný od: 02.02.2015
 • Aktualizace inzerátu: 09.10.2016
 • Cena: 16 753 020 Kč
 • Cena: 38960 Kč za 1 m2
 • Balkon: ano
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Iryna Herasymenko
 • E-mail: info@euroitaliadom.com
 • Telefon: 00393386195786
Upravit hledání

Text inzerátu: V severní Itálii, jen pár minut od Švýcarska a 40 kilometrů od mezinárodního letiště Milán Malpensa, v nádherném prostředí jezera Maggiore, do prodeje krásné vile v exkluzivní rezidenční čtvrti. Vlastnost, která se nachází na kopci Laveno Mombello, se vyznačuje velkými okny a panoramatické terasy s krásným výhledem na jezero. Zahrada, celý oplocený, měřící 3350 metrů čtverečních přírodních teras. Objekt se nachází na třech úrovních, měřící 430 metrů čtverečních celkem, přidat 116 metrů čtverečních terasy. V přízemí je hlavní vchod, kuchyň, dvě ložnice (jedna master s výhledem na jezero), koupelna a obývací pokoj. Vnitřní schodiště vede do horního patra, kde se nachází velká terasa s kryty, cca 116 metrů čtverečních, kde jsou zobrazeny všechny strany Piedmont jezera. Také v horním patře je ložnice s vestavěnými skříněmi a vanou relevance, stejně jako velké skříni. V suterénu velká samostatný byt se nachází skládá ze dvou ložnic, velká chodba, obývací pokoj s velkými okny s výhledem na jezero, kuchyň, koupelnu a šatnu. Na stejné úrovni existují další dva pokoje, které jsou přístupné prostřednictvím nezávislého externího přístupu. Objekt potřebuje renovaci. Součástí objektu je venkovní parkoviště se dvěma parkovacími místy, krytá garážová stání a prostor před hlavním vchodem, která vítá další čtyři auta. Vynikající automobilovou a pěší dostupnost. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/na-severu-italie-v-nadhernem-prostredi-jezera-maggiore-na-prodej-krasne-vile. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Italia, Laveno Momobello (VA), prodej Italia, Laveno Momobello (VA), prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Laveno Momobello (VA), dům Italia, Laveno Momobello (VA), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Italia, Laveno Momobello (VA) od realitky, Italia, Laveno Momobello (VA), dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s balkonem s garáží se zahradou a nabízím dům Italia, Laveno Momobello (VA). Požadovaná cena nemovitosti je 16 753 020 Kč. Cena za metr čtvereční je 38960 Kč/m2. Nemovitost má balkon. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Iryna Herasymenko, e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 09.10.2016.

Fotogalerie: Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. - prodej dům 5+1 a větší, 430 m2 s balkonem s garáží se zahradou Italia, Laveno Momobello (VA)

Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. 1 Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. 2 Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. 3 Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. 4 Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. 5 Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. 6 Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. 7 Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. 8 Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. 9 Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. 10 Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. 11 Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. 12 Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. 13 Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. 14

Umístění na mapě: Na severu Itálie v nádherném prostředí jezera Maggiore, na prodej krásné vile. - prodej dům 5+1 a větší, 430 m2 s balkonem s garáží se zahradou Italia, Laveno Momobello (VA)

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti