Nabízím pronájem bytu v Opavě

Nabízím pronájem bytu v Opavě
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Těšínská, Opava
  • Velikost: 2+1, 50 m2
  • Volný od: 09.10.2016
  • Aktualizace inzerátu: 09.10.2016
  • Cena: 6 000 Kč
  • Kontakt: Eva Grosmanová
  • E-mail: info@grosmanovi.cz
  • Telefon: 604832920
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím pronájem byt 2+1, 50 m2, Opava, ul. Těšínská. Byt v osobním vlastnictví se nachází v 2 NP cihlového domu o šesti bytech. K dispozici vybavená kuchyně včetně myčky, v koupelně sprchový kout, umyvadlo, toaleta. V celém bytě plovoucí podlahy. Ohřev vody a vytápění je řešeno lokálním plynovým kotlem. Parkování u domu, k dispozici je za domem i dvorek. Kauce osm tisíc korun, Jedná se obydlení v klidné prostředí. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nabizim-pronajem-bytu-v-opave. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Opava, pronájem Opava, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Opava, byt Opava, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Opava bez realitky, Těšínská Opava, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Opava. Požadovaná cena nemovitosti je 6 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Eva Grosmanová, e-mail: info@grosmanovi.cz, telefon: 604832920. Inzerát byl aktualizován dne 09.10.2016.

Fotogalerie: Nabízím pronájem bytu v Opavě - pronájem byt 2+1, 50 m2 Těšínská Opava

Nabízím pronájem bytu v Opavě 1 Nabízím pronájem bytu v Opavě 2 Nabízím pronájem bytu v Opavě 3 Nabízím pronájem bytu v Opavě 4 Nabízím pronájem bytu v Opavě 5 Nabízím pronájem bytu v Opavě 6 Nabízím pronájem bytu v Opavě 7 Nabízím pronájem bytu v Opavě 8 Nabízím pronájem bytu v Opavě 9 Nabízím pronájem bytu v Opavě 10 Nabízím pronájem bytu v Opavě 11

Umístění na mapě: Nabízím pronájem bytu v Opavě - pronájem byt 2+1, 50 m2 Těšínská Opava

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti