Nebytové prostory

Nebytové prostory
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Rozkošská, Havlíčkův Brod
  • Velikost: 292 m2
  • Volný od: 01.01.2017
  • Aktualizace inzerátu: 21.11.2016
  • Cena: 129 076 Kč
  • Cena: 443 Kč za 1 m2
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nebytové prostory místností v 1. nadzemním podlaží v budově č.p. 2330. Účel použití je provozování nestátníího zdravotnického zařízení - lékárny s odbornými pracovišti. K nájemnému se účtuje poměrná část provozních nákladů. Další informace www.plhb.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nebytove-prostory-14. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Havlíčkův Brod, pronájem Havlíčkův Brod, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Havlíčkův Brod, komerční prostory Havlíčkův Brod, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Havlíčkův Brod bez realitky, Rozkošská Havlíčkův Brod, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Havlíčkův Brod. Požadovaná cena nemovitosti je 129 076 Kč. Cena za metr čtvereční je 443 Kč/m2. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 21.11.2016.

Fotogalerie: Nebytové prostory - pronájem komerční prostory 292 m2 Rozkošská Havlíčkův Brod

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Nebytové prostory - pronájem komerční prostory 292 m2 Rozkošská Havlíčkův Brod

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti