podnájem dvou místností pro služby

podnájem dvou místností pro služby
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: podnájem
  • Lokalita: Nám.míru 61, Zlín
  • Velikost: 24 m2
  • Volný od: 02.12.2017
  • Aktualizace inzerátu: 02.12.2017
  • Cena: 5 500 Kč
  • Kontakt: Dagmar Dévi
  • E-mail: energickecentrum@seznam.cz
  • Telefon: 732817483
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím podnájem nebytových prostor pro kosmetičku,manikérku, vizážistku, pedikérku atd. s vlastní klientelou v zavedeném Energickém centru.Přímo v centru Zlína na Nám. Míru, jedná se o lukrativní místo, ve velmi frekventované části města.Jde o dvě místnosti, které jsou součásti EC ve 2.patře s výměrou 24m2 a 18m2, pro společné užívání vždy pro dvě služby.Uvedená cena za jednu službu. Společné sociální zázemí s kuchyňkou, šatnou a odkládací místností, relaxační prostor pro příchozivší klienty.K dispozici ihned. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/podnajem-dvou-mistnosti-pro-sluzby. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích podnájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti podnájem, hledám komerční prostory Zlín, podnájem Zlín, podnájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Zlín, komerční prostory Zlín, bezplatná inzerce nemovitostí, podnájem komerční prostory Zlín bez realitky, Nám.míru 61 Zlín, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát podnájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Zlín. Požadovaná cena nemovitosti je 5 500 Kč. Pro více informací kontaktujte: Dagmar Dévi, e-mail: energickecentrum@seznam.cz, telefon: 732817483. Inzerát byl aktualizován dne 02.12.2017.

Fotogalerie: podnájem dvou místností pro služby - podnájem komerční prostory 24 m2 Nám.míru 61 Zlín

podnájem dvou místností pro služby 1 podnájem dvou místností pro služby 2 podnájem dvou místností pro služby 3 podnájem dvou místností pro služby 4 podnájem dvou místností pro služby 5 podnájem dvou místností pro služby 6 podnájem dvou místností pro služby 7 podnájem dvou místností pro služby 8 podnájem dvou místností pro služby 9

Umístění na mapě: podnájem dvou místností pro služby - podnájem komerční prostory 24 m2 Nám.míru 61 Zlín

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti