Přenechám nový dvojhrob na ÚH v Brně Bohunicích.

Přenechám nový dvojhrob na ÚH v Brně Bohunicích.
 • Typ nemovitosti: pozemek
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Vídeňská, Brno
 • Velikost: 55 m2
 • Volný od: 07.11.2017
 • Aktualizace inzerátu: 06.11.2017
 • Cena: 1 Kč
 • Kontakt: . ..
 • E-mail: vl.janka@email.cz
 • Telefon: 608967653
Upravit hledání

Text inzerátu: Přenechám slušnému zájemci nový dvojhrob na ÚH v Brně Bohunicích. Nový pomník, nový obrubník a záklopná deska - vše z indické žuly, pečlivá práce. Hrob je na velmi pěkném a klidném místě, kousek od zadní vchodové brány a volné loučky. Možno ihned pohřbívat (místo je bez použití). Seriozní jednání, cena dohodou. Brno, 608 967 653 Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prenecham-novy-dvojhrob-na-uh-v-brne-bohunicich. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Brno, prodej Brno, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Brno, pozemek Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Brno bez realitky, Vídeňská Brno, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Pro více informací kontaktujte: . .., e-mail: vl.janka@email.cz, telefon: 608967653. Inzerát byl aktualizován dne 06.11.2017.

Fotogalerie: Přenechám nový dvojhrob na ÚH v Brně Bohunicích. - prodej pozemek 55 m2 Vídeňská Brno

Přenechám nový dvojhrob na ÚH v Brně Bohunicích. 1 Přenechám nový dvojhrob na ÚH v Brně Bohunicích. 2 Přenechám nový dvojhrob na ÚH v Brně Bohunicích. 3 Přenechám nový dvojhrob na ÚH v Brně Bohunicích. 4 Přenechám nový dvojhrob na ÚH v Brně Bohunicích. 5 Přenechám nový dvojhrob na ÚH v Brně Bohunicích. 6 Přenechám nový dvojhrob na ÚH v Brně Bohunicích. 7 Přenechám nový dvojhrob na ÚH v Brně Bohunicích. 8

Umístění na mapě: Přenechám nový dvojhrob na ÚH v Brně Bohunicích. - prodej pozemek 55 m2 Vídeňská Brno

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti