Prodám dům v Káraném

Prodám dům v Káraném
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Václavská 315, Káraný
 • Velikost: 4+kk, 780 m2
 • Volný od: 02.02.2016
 • Aktualizace inzerátu: 17.07.2017
 • Cena: 4 990 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Hana Podvalova
 • E-mail: hanele1209@seznam.cz
 • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodám rodinný dům v obci Káraný, do Prahy 20 minut autem. Občanská vybavenost - pošta, obchod, školka, hřiště pro děti, tenisové kurty, pohostinství - 3x, Nádherné okolí, vyhlášená rekreační oblast, v bezprostřední blízkosti Prahy. Nedotčené lesy - díky ochraně vodního zdroje. Dům je poslední v ulici, za domem pouze louky a les. Klid, vhodné pro rodinu s dětmi i pro starší pár. Dispozice 4+kk, 2 koupelny (jedna velká z patře s rohovou vanou i sprchou, druhá v přízemí se sprchou, WC a umyvadlem) , 3 ložnice v patře , dole prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní, zádveří, možnost vybudování úložného prostoru v chodbě pod schodama, půda, technická místnost průchozí s domem, částečně podsklepen, celkem 127 m2 prostoru pro vase vyuziti. V přízemí podlahové topení. V kuchyni kuchynska linka s myčkou a troubou s indukční deskou. Krásná zahrada, částečně už osázená stromky a květinami. Provoz velmi úsporný - plyn cca 2 000 Kč měsíčně, elektřina 1000 Kč měsíčně, vlastní plynový kotel, vlastní studna s nezávadnou vodou. Vhodné k okamžitému nastěhování. Realitky nevolat. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-dum-v-karanem. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Káraný, prodej Káraný, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Káraný, dům Káraný, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Káraný bez realitky, Václavská 315 Káraný, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Káraný. Požadovaná cena nemovitosti je 4 990 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Hana Podvalova, e-mail: hanele1209@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 17.07.2017.

Fotogalerie: Prodám dům v Káraném - prodej dům 4+kk, 780 m2 se zahradou Václavská 315 Káraný

Prodám dům v Káraném 1 Prodám dům v Káraném 2 Prodám dům v Káraném 3 Prodám dům v Káraném 4 Prodám dům v Káraném 5 Prodám dům v Káraném 6 Prodám dům v Káraném 7 Prodám dům v Káraném 8

Umístění na mapě: Prodám dům v Káraném - prodej dům 4+kk, 780 m2 se zahradou Václavská 315 Káraný

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti