Prodám krásný pozemek na stavbu

Prodám krásný pozemek na stavbu
 • Typ nemovitosti: pozemek
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Ledeč nad Sázavou
 • Velikost: 3083 m2
 • Volný od: 11.02.2017
 • Aktualizace inzerátu: 11.02.2017
 • Cena: 500 Kč
 • Cena: 500 Kč za 1 m2
 • Kontakt: Prodej Pozemku
 • E-mail: cz66@email.cz
 • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodám vyjímečný pozemek na stavbu rodinného domu nebo usedlosti. Pozemek se nachází v klidné obci cca 4km od Ledče nad Sázavou a cca 6km od Světlé nad Sázavou. Plocha pozemku 3083m2 - je možné ho po koupi rozdělit na dvě až tři stavební parcely, nebo mít zde dům či usedlost s velkou zahradou nebo malou ekofarmou. Pozemek je již v územním plánu obce vedený jako stavební. Na pozemku nestojí žádné stavby které by bylo třeba likvidovat, jen pár ovocných stromů. Pozemek má ideální orientaci ke světovým stranám - opravdu velice mírně svažitý k jihu. Zpevněná příjezdová komunikace,plyn a obecní vodovod vede krajní částí pozemku,elektřina vede hned za komunikací. Autobusová zastávka, potraviny hospůdka,dětské hřiště a sportoviště přímo v obci. Pozemek s krásným otevřeným výhledem do krajiny na kopce a pastviny. Dobrá dostupnost na D1 - exit66 je cca 19km. Cena je za m2. Prodej poze celého pozemku. Dotazy prosím na email. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-krasny-pozemek-na-stavbu. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Ledeč nad Sázavou, prodej Ledeč nad Sázavou, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Ledeč nad Sázavou, pozemek Ledeč nad Sázavou, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Ledeč nad Sázavou bez realitky, Ledeč nad Sázavou, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Ledeč nad Sázavou. Požadovaná cena nemovitosti je 500 Kč. Cena za metr čtvereční je 500 Kč/m2. Pro více informací kontaktujte: Prodej Pozemku, e-mail: cz66@email.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 11.02.2017.

Fotogalerie: Prodám krásný pozemek na stavbu - prodej pozemek 3083 m2 Ledeč nad Sázavou

K tomuto inzerátu nepřidal autor žádné obrázky.

Umístění na mapě: Prodám krásný pozemek na stavbu - prodej pozemek 3083 m2 Ledeč nad Sázavou

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti