Prodám RD v Třeboni

Prodám RD v Třeboni
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Dukelská, Třeoň
  • Velikost: 3+1, 85 m2
  • Volný od: 03.12.2017
  • Aktualizace inzerátu: 03.12.2017
  • Cena: 2 900 000 Kč
  • Kontakt: Pavel Procházka
  • E-mail: prochazkatyn@email.cz
  • Telefon: 725032572
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím k prodeji rodinný dům v lázeňském městě Třeboň nedaleko Bertinných lázní. Zastavěná plocha a nádvoří ……………….228 m2 Zahrada……………………………………….272 m2 Rodinný dům o velikosti 10m* 8,5m je umístěn v malé bytové zástavbě blízko historického centra Třeboně. V přízemí je obývací pokoj, ložnice, kuchyně, samostatné WC a WC se sprchovým koutem a chodbou. V 2NP je ložnice. K objektu dále náleží zpevněný dvorek se zahradou, které jsou přístupné z chodby nebo z příjezdové komunikace. V roce 2003 bylo vybudováno ústřední výtápění, nové rozvody vnitního vodovodu a kanalizace, Dále bylo provedeno podřezání vnitřních a venkovních zdí a výměna oken a dveří. Dům je napojen na veřejný vodovod, vytápění a ohřev vody plynovým kotlem. Kanalizace řešena septikem s přepadem. Objekt je bez vnitřního vybavení Doporučujeme provést celkovou rekonstrukci podkroví za účelem plného využití půdních prostor dle potřeb nového majitele. Díky své lokalitě je určený pro klidné bydlení v soukromí nebo jej možno přestavět pro komerční využití (penzion, apd). Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-rd-v-treboni. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Třeoň, prodej Třeoň, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Třeoň, dům Třeoň, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Třeoň bez realitky, Dukelská Třeoň, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Třeoň. Požadovaná cena nemovitosti je 2 900 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Pavel Procházka, e-mail: prochazkatyn@email.cz, telefon: 725032572. Inzerát byl aktualizován dne 03.12.2017.

Fotogalerie: Prodám RD v Třeboni - prodej dům 3+1, 85 m2 Dukelská Třeoň

Prodám RD v Třeboni 1 Prodám RD v Třeboni 2 Prodám RD v Třeboni 3 Prodám RD v Třeboni 4 Prodám RD v Třeboni 5 Prodám RD v Třeboni 6 Prodám RD v Třeboni 7

Umístění na mapě: Prodám RD v Třeboni - prodej dům 3+1, 85 m2 Dukelská Třeoň

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti