Prodám Restauraci v centru K.Varů

Prodám Restauraci v centru K.Varů
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Krymská 7A, Karlovy Vary
  • Velikost: 220 m2
  • Volný od: 02.02.2016
  • Aktualizace inzerátu: 22.11.2017
  • Cena: 4 230 000 Kč
  • Kontakt: Zdeněk Tomášek
  • E-mail: jidelna.tomasek@seznam.cz
  • Telefon: 724318748
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodej zavedené restaurace (komerčního prostoru) v Karlových Varech (220 m2) Detailní informace Nabizim k prodeji zavedenou restauraci v Karlových Varech na velmi lukrativní adrese. V bezprostřední blízkosti nemovitosti se nachází mnoho kancelářských budov plných potencionálních zákazníků (VZP, Finanční úřad, městský soud a další). Restaurace je prodávána kompletně vybavená. Kuchyň je zařízena nerezovými pulty a spotřebiči (trouba, sporák, fritézy, mikrovlnky, 2x myčka nádobí, chladící stůl, mraznička). Restaurace sestává ze tří oddělených místností. Kapacita míst k sezení je 80 osob. Jedna z místností je zařízena jako privátní klub s kulečníkem a gaučovým sezením. Restaurace dále sestává ze tří skladů, ve kterých se nachází police pro uskladnění potravin atd., pět pultových mrazáků a tři lednice. Další místností je kancelář se zázemím pro personál. Samozřejmostí jsou také dvě WC pro ženy a jedno pro muže. K restauraci dále náleží předzahrádka o rozloze 57 m2 v osobním vlastnictví a terasa s dětským hřištěm o rozloze 94 m2 pronajímaná od majitele domu Krymská 5 cca za 4000 Kč/rok. Restaurace je umístěna ve vnitrobloku obytných domů, díky čemuž je zde klid a bezpečí, což ocení především návštěvníci s dětmi. Jako majitel netrvám na tom, aby bylo pokračováno v provozu restaurace. Nemovitost může být využita i pro jiné komerční účely (kavárna, cukrárna, obchody, solárium, kosmetický salon, kadeřnictví a jine služby). Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-restauraci-v-centru-k-varu. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti prodej, hledám komerční prostory Karlovy Vary, prodej Karlovy Vary, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Karlovy Vary, komerční prostory Karlovy Vary, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční prostory Karlovy Vary bez realitky, Krymská 7A Karlovy Vary, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát prodej komerční prostory a nabízím komerční prostory Karlovy Vary. Požadovaná cena nemovitosti je 4 230 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Zdeněk Tomášek, e-mail: jidelna.tomasek@seznam.cz, telefon: 724318748. Inzerát byl aktualizován dne 22.11.2017.

Fotogalerie: Prodám Restauraci v centru K.Varů - prodej komerční prostory 220 m2 Krymská 7A Karlovy Vary

Prodám Restauraci v centru K.Varů 1 Prodám Restauraci v centru K.Varů 2 Prodám Restauraci v centru K.Varů 3 Prodám Restauraci v centru K.Varů 4 Prodám Restauraci v centru K.Varů 5 Prodám Restauraci v centru K.Varů 6 Prodám Restauraci v centru K.Varů 7 Prodám Restauraci v centru K.Varů 8 Prodám Restauraci v centru K.Varů 9

Umístění na mapě: Prodám Restauraci v centru K.Varů - prodej komerční prostory 220 m2 Krymská 7A Karlovy Vary

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti