Prodej 2+1 koncipovaný jako 3+1 v OV, J. Hradec

Prodej 2+1 koncipovaný jako 3+1 v OV, J. Hradec
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: sídliště Vajgar, Jindřichův Hradec
  • Velikost: 2+1, 68 m2
  • Volný od: 01.09.2017
  • Aktualizace inzerátu: 13.07.2017
  • Cena: 1 400 000 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej bytu 2+1 nyní koncipovaný jako 3+1 v OV, 68 m2, 1. patro, sídliště Vajgar v Jindřichově Hradci. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - vinylové podlahy, dlažba a PVC. K bytu náleží sklep. K dispozici kolárna. Byt i dům po rekonstrukci - zděné jádro, podlahy, plast. okna, zateplený, atd.. Dům je panelový s výtahem (PENB - C). Měsíční náklady na bydlení činí 3.500,- Kč vč. fondu oprav. K dispozici od 01.09.2017, prohlídky po dohodě. Cena 1.400.000,- Kč za nemovitost (cena nemovitosti nezahrnuje daň z nabytí nemovitostí) + provize RK. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-2-1-koncipovany-jako-3-1-v-ov-j-hradec. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Jindřichův Hradec, prodej Jindřichův Hradec, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Jindřichův Hradec, byt Jindřichův Hradec, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Jindřichův Hradec od realitky, sídliště Vajgar Jindřichův Hradec, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Jindřichův Hradec. Požadovaná cena nemovitosti je 1 400 000 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 13.07.2017.

Fotogalerie: Prodej 2+1 koncipovaný jako 3+1 v OV, J. Hradec - prodej byt 2+1, 68 m2 sídliště Vajgar Jindřichův Hradec

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej 2+1 koncipovaný jako 3+1 v OV, J. Hradec - prodej byt 2+1, 68 m2 sídliště Vajgar Jindřichův Hradec

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti