Prodej 3+kk v OV, ul. Riegrova, České Budějovice

Prodej 3+kk v OV, ul. Riegrova, České Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Riegrova, České Budějovice
  • Velikost: 3+kk, 75 m2
  • Volný od: 14.02.2017
  • Aktualizace inzerátu: 14.02.2017
  • Cena: 2 320 000 Kč
  • Kontakt: František Úlehla
  • E-mail: realitygp@seznam.cz
  • Telefon: +420608184923
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej bytu 3+kk v OV, celková rozloha 75 m2, 2. patro, ul. Riegrova nedaleko centra v Českých Budějovicích. Byt je část. vybavený - kuch. linkou. V koupelně sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří - plov. podlahy a dlažba. Okna jsou orientována na J. Vytápění a ohřev vody plyn. kotlem. K bytu náleží sklep. Byt i dům prošel v roce 2011 celkovou rekonstrukcí. Dům je zděný bez výtahu (PENB - D). Fond oprav činí 1.508,- Kč/měs.. K dispozici ihned. Cena 2.320.000,- Kč za nemovitost vč. daně z nabytí nemovitostí + provize RK. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-3-kk-v-ov-ul-riegrova-ceske-budejovice-3. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt České Budějovice, prodej České Budějovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt České Budějovice od realitky, Riegrova České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 320 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: František Úlehla, e-mail: realitygp@seznam.cz, telefon: +420608184923. Inzerát byl aktualizován dne 14.02.2017.

Fotogalerie: Prodej 3+kk v OV, ul. Riegrova, České Budějovice - prodej byt 3+kk, 75 m2 Riegrova České Budějovice

Prodej 3+kk v OV, ul. Riegrova, České Budějovice 1 Prodej 3+kk v OV, ul. Riegrova, České Budějovice 2 Prodej 3+kk v OV, ul. Riegrova, České Budějovice 3 Prodej 3+kk v OV, ul. Riegrova, České Budějovice 4 Prodej 3+kk v OV, ul. Riegrova, České Budějovice 5 Prodej 3+kk v OV, ul. Riegrova, České Budějovice 6 Prodej 3+kk v OV, ul. Riegrova, České Budějovice 7 Prodej 3+kk v OV, ul. Riegrova, České Budějovice 8 Prodej 3+kk v OV, ul. Riegrova, České Budějovice 9

Umístění na mapě: Prodej 3+kk v OV, ul. Riegrova, České Budějovice - prodej byt 3+kk, 75 m2 Riegrova České Budějovice

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti